Thermomix jeszcze w starej cenie (źródło: Vorwerk)
Thermomix jeszcze w starej cenie (źródło: Vorwerk)

Wiemy od kiedy zdrożeje Thermomix. Wciąż można zaoszczędzić 460 złotych

Marka Vorwerk ogłosiła „przedłużenie świętowania”. Z tej okazji jeszcze przez kilka dni obowiązuje stara cena Thermomixa TM6. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem – warto go rozważyć. Od kiedy popularny pomocnik kuchenny będzie droższy?

Robot, który ułatwi gotowanie

Thermomix TM6 to flagowe urządzenie marki Vorwerk. Sprzęt może odciążyć domowych kuchcików od najbardziej czasochłonnych zadań, takich jak krojenie, wyrabianie ciasta, mieszanie, mielenie czy gotowanie i smażenie, a nawet mycie misy. Robot został wyposażony w motylek do wygodnego ubijania, przystawkę Varoma do gotowania na parze, koszyczek na ryż, a także miarkę i pokrywę.

Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)
Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)

Najnowszy model TM6 otrzymał spory ekran dotykowy, który wspomaga kucharza, wyświetla przepisy oraz podpowiada kolejne czynności do wykonania. W tym miejscu można również wygodnie ustawić prędkość i kierunek obrotów noży, temperaturę czy zweryfikować masę produktów. Choć sprzęt jest dość spory, warto wygospodarować na niego miejsce w swojej kuchni.

Od kiedy zdrożeje Thermomix?

Już pod koniec listopada marka Vorwerk poinformowała w mediach społecznościowych, że w 2024 roku koszt Thermomixa podwyższy się o 460 złotych. Teraz jednak pojawiły się kolejne wieści. TM6 będzie dostępny w starej cenie wynoszącej 5995 złotych do 7 stycznia 2024 roku włącznie.

Jeśli rozważasz zakup urządzenia, pozostaje jeszcze tylko kilka dni na skontaktowanie się z firmą poprzez formularz i zamówienie prezentacji robota kuchennego. Możliwe jest także indywidualne umówienie się z wybranym przez siebie przedstawicielem.