Tenis (źródło: Pixabay)
Tenis (źródło: Pixabay)

Orange udostępnia Eurosport 4K za darmo. Kto i kiedy może skorzystać?

Firma Orange ogłosiła, że uruchomi kanał Eurosport 4K dla wszystkich klientów telewizji kablowej, korzystających ze światłowodów oraz posiadających odpowiedni do odbioru sprzęt. Skąd ten pomysł?

Eurosport 4K dla klientów Orange już dostępny za darmo

Orange umożliwi swoim klientom, którzy korzystają ze światłowodowej telewizji kablowej, uruchomienie kanału Eurosport 4K. Wszystko dlatego, że ruszył jeden z czterech najważniejszych turniejów tenisa, czyli Roland-Garros. Wydarzenie to zaliczane jest do turniejów Wielkiego Szlema.

Klienci mogą korzystać z tego prezentu już od 28 maja, a możliwość ta ma zakończyć się z dniem 12 czerwca. Kanał jest dostępny w trybie 24-godzinnym, przez wszystkie dni w tygodniu. Warunkiem skorzystania z tego podarunku od operatora jest posiadanie urządzenia, które będzie w stanie wyświetlać programy w jakości 4K.

Eurosport każdego dnia emituje rozgrywki w godzinach porannych, wprost z kortu centralnego Philippe’a Chatriera, natomiast nocami odbywają się powtórki najlepszych spotkań.

Roland-Garros Paryż (źródło: Orange)
Roland-Garros Paryż (źródło: Orange)

Kto wystąpi podczas tenisowych zmagań?

Podczas wydarzenia ma wystąpić Iga Świątek, która w Paryżu już dwukrotnie odniosła triumf, dlatego też uznawana jest za faworytkę w turnieju kobiet. To właśnie tam po raz pierwszy zdobyła swoje pierwsze, ogromne zwycięstwo. W zeszłym roku powtórzyła swój wyczyn, na co teraz z pewnością liczą jej polscy fani.

Męskim faworytem natomiast jest Novak Djokovicia, pochodzący z Serbii, a także Carlos Alcaraza z Hiszpanii. Wśród Polaków ma pojawić się Hubert Hurkacz, który podczas zeszłorocznych zmagań, dotarł do czwartej rundy rozgrywek.