Nie będzie już tak tanio. Player zdrożał

Nie będzie już tak tanio. Player zdrożał

Od 29 sierpnia ceny platformy streamingowej Player poszły w górę. Zmiany wahają się od 2 do 10 złotych za miesiąc. Sprawdź, ile teraz musisz płacić za wybrany pakiet i co w zamian proponuje serwis.

Player, należący do TVN Warner Bros.Discovery, zwiększył ceny

Koniec sierpnia jest dla subskrybentów platformy Player również końcem niskich cen. Sam Player ogół zmian tłumaczy rozwojem oferty oraz – co pewnie bardziej znaczące – “zmianami na rynku”. Jak widać, szalejące ceny atakują nas już wszędzie. 

Cennik Playera.

Podstawowy pakiet Playera zwiększył swoją cenę o 2 zł:

  • Player z reklamami kosztuje teraz 10 złotych (wcześniej kosztował 8 złotych),
  • Player bez reklam kosztuje teraz 20 złotych, a kosztował 18 złotych.

Z dobrą ceną pakietu muszą pożegnać się również subskrybenci pakietów bez reklam, ale z dodatkowym kanałem streamingu. Player w połączeniu z HBO kosztuje teraz 40 złotych. To zmiana o całe 10 złotych, biorąc pod uwagę ceny sprzed 29 sierpnia.

Z kolei pakiet Player bez reklam z Canal+ pozostał niezmieniony – miesięczna subskrypcja wciąż kosztuje 45 złotych.

Płatność z góry za rok Playera wynosi teraz 79 złotych. Serwis wprowadził możliwość 6-miesięcznej subskrypcji wersji z reklamami. Pakiet na pół roku kosztuje 49 złotych.

Jak właściciele platformy komentują podwyżki cen?

Biuro prasowe spółki stara się wyjść obronną ręką z sytuacji. Podkreśla, że ceny pakietów podstawowych dotyczą jednego konta, które jednak może być współdzielone nawet z pięcioma innymi użytkownikami. To akurat żadna zmiana i tańsze pakiety też miały tę opcję.

Warner Bros.Discovery zapowiada (między innymi!), że w zamian za wyższe ceny, do końca 2023 r. wypuści minimum 10 autorskich seriali i nabędzie prawa do kinowych blockbusterów

Na szczęście te słowa będzie można łatwo zweryfikować, bo obietnice są dosyć konkretne! Na pewno wrócimy do Was z podsumowaniem 😉