Polsat Box - promocja
Polsat Box - promocja

27 dodatkowych kanałów na święta w Polsat Box!

Polsat Box, polski dostawca usług internetowych, telewizyjnych i streamingowych, sprezentował swoim abonentom nie lada prezent – do 8 stycznia udostępnionych zostanie dodatkowych 27 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Polsat Box atakuje szeroką ofertą

Treści dostępne w ramach oferty Polsat Box można oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, ale także na urządzeniach mobilnych i w przeglądarkach internetowych, dzięki serwisowi i aplikacji Polsat Box Go. Dostęp do nich można uzyskać również za pośrednictwem Apple TV, Amazon FireTV oraz dekoderów. Jakby tego było mało – serwis udostępnia funkcje Chromecast i AirPlay, umożliwiające przesyłanie obrazu z ekranów tabletów i telefonów na TV. Tym bardziej kusząca jest więc nowa promocja.

Aż 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych – taki prezent na zimowe wieczory sprezentował Polsat swoim abonentom. W bonusowej ofercie znalazły się następujące propozycje:

  • filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, AXN HD, AXN White, CBS Europa, Comedy Central, Epic Drama, FOX HD, FOX Comedy, Kino TV, Paramount Network, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI,
  • rozrywkowo-lifestylowe: E! Entertainment, Kino Polska Muzyka, MTV Polska HD, TVN Turbo,
  • dla dzieci i młodzieży: Boomerang, Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr, Nickelodeon, Nicktoons HD, TeenNick,
  • dokumentalne: National Geographic HD.

Wszystkie kanały dostępne będą za darmo do 8 stycznia 2023 roku, zarówno w technologii satelitarnej, kablowej jak i internetowej.

Nowe treści również w aplikacji

Oferta powyższych kanałów dostępna jest również w serwisie i aplikacji Polsat Box Go. Jakby tego było mało – na platformie, w ramach pakietu Premium, pojawiły się takie znane tytuły VOD jak:

  • CSI: Vegas,
  • Zwariowane melodie: Kreskówki,
  • Comedy Club.

Nowa oferta zdecydowanie zachęca do przynajmniej dania szansy Polsat Box. A dla tych nie zainteresowanych ofertą Polsatu – ciekawą alternatywą może się okazać wchodząca na polski rynek, w pełni darmowa platforma streamingowa Xiaomi TV+.