Promocja na produkty VR z okazji szóstych urodzin (źródło: HTC VIVE)
Promocja na produkty VR z okazji szóstych urodzin (źródło: HTC VIVE)

Nadeszła urodzinowa promocja na HTC VIVE Pro 2

Tajwańska firma HTC dokładnie sześć lat temu uruchomiła nowy ekosystem VR, znany pod nazwą VIVE. W swojej ofercie ma kilka zestawów umożliwiających zagłębienie się w wirtualnej rzeczywistości. Teraz jednak, z okazji urodzin, część produktów można zakupić w obniżonych cenach. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Promocja z okazji szóstych urodzin HTC VIVE

Z okazji szóstych urodzin firma HTC ruszyła z promocją, która będzie trwać do 23 kwietnia 2023 roku i obejmuje zestaw VR VIVE Pro 2. Z rabatem dostępne są także samodzielne gogle wirtualnej rzeczywistości. Osoby, które zdecydują się na zakup gogli lub zestawu, dodatkowo otrzymają darmowy dostęp do rocznej subskrypcji usługi VIVEPORT Infinity.

Gogle Pro 2 (źródło: HTC VIVE)
Gogle Pro 2 (źródło: HTC VIVE)

Zestaw do wirtualnej rzeczywistości VIVE Pro 2, który składa się z gogli, dwóch kontrolerów oraz dwóch stacji bazowych, będzie teraz dostępny o 700 złotych taniej i będzie wynosił 6699 złotych. Oznacza to, że dzięki darmowej subskrypcji łączna kwota oszczędności sięga 1149 złotych.

Samodzielne gogle VIVE Pro 2 HMD będą natomiast dostępne za 3799 złotych, czyli taniej o 350 złotych. Również w tym przypadku roczny dostęp do VIVEPORT Infinity będzie darmowy. Z promocji można skorzystać na VIVE.com, Amazon.com lub u wybranych sprzedawców detalicznych.

Czym charakteryzują się dostępne w promocji produkty?

Dostępne w promocji gogle HTC VIVE Pro 2 charakteryzuje wysoki poziom rozdzielczości 5K (2448 x 2448 pikseli), a także wydajne odświeżanie o częstotliwości 120 Hz. Szeroki kąt widzenia o wartości 120 stopni pozwala na lepsze odczuwanie doznań, płynących z doświadczania wirtualnej rzeczywistości. Stacje bazowe, które dostępne są w zestawie, pozwalają na precyzyjne i szybkie wykrywanie pozycji gogli założonych na oczach oraz kontrolerów umieszczonych w dłoniach użytkownika.

HTC VIVE zapewnia również usługę abonamentową o nazwie VIVEPORT Infinity, która pozwala na nieograniczony dostęp do treści VR w postaci gier oraz aplikacji. Jest ona dostępna na terenie Polski od 2 kwietnia 2019 roku, kiedy to za miesiąc użytkowania należało wnieść opłatę w wysokości 69 złotych za miesiąc lub 529 złotych za rok.

Pro 2 (źródło: HTC VIVE)
Pro 2 (źródło: HTC VIVE)