Zestaw gogli VIVE Pro 2 w promocji

Zestaw gogli VIVE Pro 2 w promocji

​Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rozrywki. Trwa fajna promocja cenowa na zestaw gogli HTC VIVE Pro 2 Full Kit. Jest jednak ograniczona czasowo. Do wyboru są dwa warianty.

HTC VIVE Pro 2 już dostępne w tygodniowej promocji

Gogle HTC VIVE Pro 2 ucieszą na pewno bardziej zaawansowanych użytkowników. Ich niezaprzeczalnym atutem jest między innymi wysoka rozdzielczość – 5K (2448 x 2448 pikseli w każdym oku). Obraz odświeżany jest z częstotliwością 120 Hz, a pole widzenia sięga 120 stopni. To wszystko dla zapewnienia jeszcze bardziej realistycznych wrażeń.

Jednak, aby cieszyć się rozrywką na odpowiednim poziomie, same okulary, w przypadku HTC VIVE Pro 2, to po prostu zbyt mało. Każdy użytkownik powinien najlepiej wyposażyć się w pełen zestaw. Mowa tu o dołączeniu do zestawu stacji bazowych VIVE Base Station 2, a także kontrolerów VIVE Controller 2.0.

Stacje bazowe są odpowiedzialne za precyzyjne i błyskawiczne wykrywanie pozycji użytkownika, jego gogli, a także trzymanych w dłoniach kontrolerów. Aby było to możliwe, stacje mają wbudowane lasery, dzięki czemu dane odświeżane są 100 razy na sekundę. Wykorzystanie dwóch pozwala zwiększyć monitorowany obszar o 100%, w porównaniu do poprzedniej generacji.

htc vive pro 2
HTC VIVE Pro 2 full kit

Ile zaoszczędzimy w promocji?

Pełny zestaw HTC VIVE Pro 2 Full Kit dostaniemy już za około 500 złotych mniej. Jeśli jesteśmy natomiast zainteresowani samymi goglami, to oszczędzimy na ich cenie około 300 złotych. Poszczególne zestawy promocyjne zawierają:

  • VIVE Pro 2 Full Kit – pełny zestaw zawierający gogle, dwa kontrolery i dwie stacje bazowe. Ich cena w promocji za 6199 złotych,
  • Gogle VIVE Pro 2 HMD dostępne w specjalnej cenie 3499 złotych.

Ofertę promocyjną gogli znajdziemy na stronie producenta vive.com, a także w sklepie Amazon oraz u wybranych sprzedawców.

Pamiętajcie, że czas jej trwania jest ograniczony. Dlatego, jeśli chcecie skorzystać z obniżonych cen, warto się śpieszyć!