Lodówka Samsung Bespoke
Lodówka Samsung Bespoke, źródło: Samsung

Lodówka, która wpasuje się w każdą kuchnię. Teraz ze zwrotem aż do 749 złotych!

Wybór mebli, a przede wszystkim frontów szafek w kuchni, to często nie lada wyzwanie. Rynek jest przepełniony różnymi typami, materiałami, rozwiązaniami, kolorami… Trudno wybrać coś dla siebie, ale prędzej czy później decydujemy się i po czasie dociera do nas, że do wybranego koloru frontów szafek nie będzie pasować… lodówka. Firma Samsung postanowiła sprostać temu problemowi, wprowadzając jakiś czas temu do sprzedaży lodówki wyposażone w różne kolory frontów!

Czy jesteśmy skazani na nudne kolory lodówek?

Rynek oferuje klientom głównie nudne kolory sprzętów, czyli czarny, biały czy inox. Często mamy również do wyboru czy urządzenie jest matowe czy błyszczące, ale co jeśli moglibyśmy lodówkę otrzymać w kolorze czy kolorach idealnie dobranych do frontów szafek? Takie rozwiązanie umożliwia firma Samsung, która to pozwala na stworzenie własnego kompletu lodówek w oparciu o gamę dostępnych kolorów.

Klient ma do wyboru 9 różnych kolorów szkła oraz 5 kolorów stali. Szkło może być matowe, połyskliwe oraz wysoko połyskliwe, natomiast w przypadku stali do wyboru jest opcja szkła szczotkowanego lub malowanego proszkowo.

Samsung daje pełną dowolność w wyborze, dzięki czemu możliwe jest zakupienie zestawu lodówek i chłodziarek, a fronty mogą być zróżnicowane pod względem kolorystyki. To daje użytkownikowi możliwość dostosowania kompozycji lodówki, która idealnie dopasuje się do mebli i otoczenia.

Lodówka ze zwrotem na konto

Jeśli akurat kupujesz lodówkę i typ Bespoke Samsunga spodobał Ci się dzięki możliwości skomponowania własnego zestawu kolorystycznego, to jest to odpowiedni moment na złożenie zamówienia. Bez znaczenia jaki kolor lub zestaw wybrałeś – możesz otrzymać zwrot na konto, nawet do 749 złotych. Promocja już wystartowała i trwa do 21 listopada – szczegóły dostępne są tutaj.

To kolejna możliwość zakupu ze zwrotem na konto – jeszcze do 31 października trwa poprzednia promocja na pralki i suszarki firmy Samsung!