Samsung pralka suszarka promocja
(fot. Samsung)

Samsung startuje z promocją na pralki i suszarki. Nawet do 1500 złotych zwrotu

Jeśli szukasz dobrej pralki i suszarki, to warto zainteresować się promocją przygotowaną przez Samsunga. Urządzenia możemy teraz połączyć nie tylko dla wygody, ale również w celu zaoszczędzenia pieniędzy.

Szybciej, wygodniej, ale wciąż ekologicznie

Pralka, a coraz częściej również suszarka, są obecnie niemal niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Dzięki nim pranie ubrań staje się po prostu szybsze i wygodniejsze. W związku z tym, że te urządzenia można określić prawie niezbędnymi, to warto sięgnąć po sprzęt, który zapewni wysoką jakość i trwałość.

Jak najbardziej wśród urządzeń godnych polecenia można wymienić produkty Samsunga, które dodatkowo cechują się bogatym zestawem funkcji oraz zostały zaprojektowane w taki sposób, aby być możliwie jak najbardziej ekologicznymi.

Południowokoreański producent podaje, że w przypadku jego suszarek i pralek można skrócić proces prania i suszenia nawet do 2 godzin. Firma chwali się jeszcze funkcjami inteligentnymi. Przykładowo w pralkach AI Control oraz nowych BESPOKE AI otrzymujemy spersonalizowane rekomendacje dotyczące prania i suszenia, a także – dzięki specjalnym czujnikom oceniającym stopień zabrudzenia oraz wagę pranych rzeczy – możliwe jest zmniejszenie użycia detergentów i wody.

Samsung dodaje, że zaletą, gdy zdecydujemy się na więcej niż jedno urządzenie, będzie współpraca całego „ekosystemu”. Przykładowo pralka, dzięki funkcji Auto Cycle Link, na podstawie zakończonego programu prania, podpowie suszarce odpowiedni program suszenia, a nam pozostanie jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego.

Wypada zaznaczyć, że rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z pralek i suszarek Samsunga jest sporo więcej. Mamy chociażby technologię QuickDrive, dzięki której upierzemy ubrania w nawet o 50% krótszym czasie, zachowując przy tym pełną skuteczność prania.

Samsung pralka suszarka promocja
(fot. Samsung)

Świetna promocja, ale należy się pospieszyć

Jak już wspomniałem na początku, Samsung zdecydował się wystartować z promocją, która pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy podczas kupna pralki i suszarki.

Południowokoreańska firma informuje, że teraz, kupując wybraną pralkę, suszarkę, pralko-suszarkę lub pralkę i suszarkę Samsung w zestawie, otrzymamy nie zwrot na konto. Dostępne są następujące opcje:

  • przy zakupie pojedynczego urządzenia aż do 750 zł zwrotu,
  • przy zakupie zestawu aż do 1500 zł zwrotu.

Warto jednak mieć na uwadze, że promocja trwa od 14 września do 31 października 2022 roku lub do wyczerpania puli zwrotów. Jeśli więc jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z tej specjalnej oferty, to warto się pospieszyć.

Listę urządzeń, poszczególne kwoty zwrotów, a także zasady promocji znajdziecie w regulaminie na stronie pralki.samsung.pl.