Kuchnia z lodówką francuską Samsung Bespoke
fot. Samsung

Samsung daje 20-letnią gwarancję na urządzenia AGD

Samsung kolejny raz ukazał się jako protagonista proekologicznych działań. Do jego wizji oszczędności i zrównoważonego rozwoju, doszedł kolejny punkt. Producent elektroniki umacnia swoją pozycję, obiecując klientom 20-letnią gwarancję na urządzenia AGD.

Samsung – lider ekologicznego podejścia

Samsung jest znany ze swoich ekologicznych rozwiązań. Dopiero co pisaliśmy o udostępnieniu innym firmom patentu na pilota z panelami solarnymi i ekologicznych akcjach Samsunga, a producent wyszedł z kolejną deklaracją.

Zgodnie z przyjętą zasadą łączenia zrównoważonej produkcji z przystępnymi rozwiązaniami smart, firma chce również pomóc klientom w ograniczaniu zużycia prądu i wytwarzania elektronicznych odpadków. Pomóc ma w tym 20-letnia gwarancja na AGD.

Ogólne zasady działania gwarancji Samsunga

Ogłoszony na berlińskich targach IFA 2022 program gwarancji obejmie najważniejsze komponenty, z których składają się urządzenia domowego AGD Samsunga. Silniki i sprężarki z inwerterem cyfrowym będą mogły zostać oddane na gwarancję przez dwie kolejne dekady od zakupu sprzętu.

Kolejną nowością jest możliwość uzyskania 5-letniej gwarancji na całe produkty w ramach płatnej usługi Samsung Guard Serwis.

Jakie produkty Samsunga objęte są 20-letnią gwarancją?

W Europie Samsung proponuje gwarancję na cyfrowe silniki inwerterowe w pralkach i suszarkach, a oprócz tego na sprężarki w lodówkach. Aby móc z niej skorzystać, sprzęt musi pochodzić z serii sprzedawanej od lipca 2022 r.

Brzmi świetnie!