Gogle VR virtual reality Promocje Sale Pexels
Zdjęcie autorstwa Anna Shvets z Pexels

Promocja na weekend: gry VR taniej nawet o 93%!

Gry VR to coraz poważniejszy produkt na rynku cyfrowej rozrywki. Sprawia to, że nie tylko samych gier na gogle wirtualnej rzeczywistości przybywa, ale i również powoduje, że są one to coraz to lepszej jakości. Które gry warto kupić obecnie w promocji?

Przegląd najlepszych promocji na gry VR

W sklepie greenmangaming.com wystartowała promocja na gry VR, zarówno na te większe, jak i mniejsze tytuły. Promocje sięgają nawet 93%, tak więc postanowiłem przyjrzeć się i polecić Wam moim zdaniem najlepsze przecenione tam gry.

 • Borderlands 2 VR – 16,80 euro (ok. 78 złotych) – rabat 66%
  Platformy: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift
 • SUPERHOT VR – 11,04 euro (ok. 51 złotych) – rabat 52%
  Platformy: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality
 • Creed: Rise to Glory – 5 euro (ok. 24 złote) – rabat 80%
  Platformy: HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality

Pełną listę przecenionych gier podejrzeć możecie na stronie greenmangaming.com, gdzie znaleźć możecie tytuły przecenione nawet o 93%, jak chociażby TimeLock VR. Większość z tych gier znajdziecie również w promocji bezpośrednio na platformie Steam, ale w nieco wyższych cenach.

Jesteś posiadaczem PlayStation VR? Mam też coś dla ciebie!

Wszystkie powyższe promocje przeznaczone są dla graczy PC, jednak nie zapomniałem również o graczach PlayStation VR — to w końcu jedna z najliczniejszych grup graczy wirtualnej rzeczywistości.

Gracze PS VR mogą liczyć na zaskakująco dużą szczodrość ze strony Sony, bo oprócz dodanej w tym miesiącu do PlayStation Plus gry Farpoint na PlayStation VR, pobrać będziemy również mogli aż… 4 inne gry na tę platformę! Są to:

 • Moss
 • Astro Bot Rescue Mission
 • Paper Beast
 • Thumper

A zrobić to będziemy mogli kompletnie za darmo, bo w tym celu nie będziecie potrzebować nawet aktywnego abonamentu PlayStation Plus (choć zaznaczę, że znajdziecie go obecnie w bardzo korzystnej promocji). Tytuły te będziecie mogli pobierać już od 25 marca. Więcej informacji na ten temat, znajdziecie na naszym drugim portalu — Tabletowo.pl.