Pogoda nie rozpieszcza? Można umilić sobie czas oglądając telewizję. Teraz z soundbarem gratis

Pogoda nie rozpieszcza? Można umilić sobie czas oglądając telewizję. Teraz z soundbarem gratis

Telewizory Neo QLED i QLED marki Samsung to, co do zasady, bardzo ciepło przyjęte na rynku modele, zdobywające rekomendację za rekomendacją. Jakby mało było tych słownych, teraz doszła również rzeczowa: soundbar gratis.

Neo QLED to tegoroczny hit marki Samsung. Podświetlenie Quantum Mini LED sprawia, że bez trudu dostrzeżemy nawet najdrobniejsze detale wyświetlanego obrazu, niezależnie od tego, czy prezentowana scena będzie jasna, czy ciemna, a obecna na pokładzie Sztuczna Inteligencja dynamicznie poprawi jakość źródła w taki sposób, by jak najbardziej zbliżyć ją do możliwości 4K lub 8K (w zależności od tego, z którego telewizora korzystamy).

Nic tak nie uzupełnia pięknego obrazu jak idealnie dopasowany dźwięk – wie to każdy miłośnik kina. Promocja, którą właśnie ogłosił Samsung, pomoże zadbać o jedno i drugie.

Samsung Q70T
Samsung Q70T

Telewizor i soundbar – idealna kompozycja

W ramach oferty promocyjnej dostępne są dwa soundbary Samsunga – Q70T oraz T550. To, który otrzymamy, zależy od zakupionego telewizora:

  • Soundbar Samsung Q70T: Neo QLED QN800A, QN85A, QN900A, QN90A, QN91A + wybrane modele QLED z 2020 roku;
  • Soundbar Samsung T550: QLED Q60T, Crystal UHD TU700x, TU800x, TU85xx.
Samsung T550
Samsung T550

Zestawy telewizor + soundbar można kupić w dniach od 19 do 2 maja 2021 roku u partnerów handlowych marki Samsung (RTV Euro AGD, Media Expert, Galicja, Media Markt, Neonet, x-kom.pl) oraz w sklepach Samsung Brand Store.