Samsung Soundbar Q700A (Źródło: Samsung)
Samsung Soundbar Q700A (Źródło: Samsung)

Planujesz kupić telewizor? Samsung kusi promocyjnym zestawem z soundbarem

Z okazji Mikołajek Samsung ogłasza liczne promocje na telewizory i nagłośnienie. W ofercie sklepów elektronicznych pojawiły się zestawy telewizorów QLED z soundbarami. Sprzęt nagłaśniający można dorwać nawet o 30% taniej. Jakie są zasady promocji?

Ramię w ramię – telewizor QLED i Soundbary serii Q

Z okazji zbliżających się świąt w sklepach znajdziecie dwa zestawy promocyjne:

  • wybrane modele telewizorów Neo QLED i QLED z 2021 roku są dostępne w zestawach z soundbarami Q-Serii – HW-Q700A i HW-Q600A,
  • pozostałe telewizory Neo QLED, QLED i Crystal UHD dostępne są w zestawie z soundbarem HW-A550.

Samsung zapewnia, że ekran QLED to dobra opcja rodzinna, sprawdzająca się zarówno w seansach filmowych, transmisjach sportowych i grach. Charakterystyczne dla tych modeli są: funkcja Natężenia Kolorów oferującą głębie barw niezależnie od jasności oraz Inteligentny Procesor AI Quantum 4K, zapewniający optymalizację obrazu w czasie rzeczywistym. Dla fanów sportu dostępna jest również funkcja Zaawansowanego Upłynniacza Ruchu.

Do telewizora producent sugeruje kompana w postaci soundbara z serii Q. Modele dostępne w ramach promocji są wyposażone w technologię Dolby Atmos i DTS:X, pozwalającą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk. Do tego Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.2.1 dba o to, aby dźwięki równomiernie rozchodziły się po całym pomieszczeniu. Dodatkowym plusem zestawu jest opcja współpracy ekran – soundbar dzięki funkcji Q-Symphon, która łączy głośniki telewizora z soundbarem.

Samsung HW-Q700A (Źródło: Samsung)
Samsung HW-Q700A (Źródło: Samsung)

Szczegóły promocji

Powyższa oferta obowiązuje do 26 grudnia i w jej ramach można upolować soundbary w zestawie z telewizorem o 30% taniej:

  • HW-A550 za 769 złotych zamiast 1099 złotych,
  • HW-Q600A za 1259 złotych zamiast 1799 złotych,
  • HW-Q700A za 1539 złotych zamiast 2199 złotych.

Ceny są więc rzeczywiście bardzo kuszące (o kilkaset złotych niższe od najniższych cen za te soundbary w innych sklepach) pod warunkiem, że szukamy również telewizora.

Zestawy dostępne są w sklepach sieci Euro-Net, Media Expert, Galicja, Media-Saturn, Neonet, x-kom oraz w salonach Samsung Brand Store.