Automatyczny robot odkurzający Kobold VR7 (źródło: Vorwerk)
Automatyczny robot odkurzający Kobold VR7 (źródło: Vorwerk)

Czas na przedświąteczne porządki. Możesz je ułatwić z promocyjnymi zestawami Kobold

Urządzenia sprzątające marki Vorwerk to domowe sprzęty z wieloletnią tradycją. Producent, z okazji świąt, oferuje je wraz z dodatkowymi akcesoriami w prezencie. Jakie produkty można otrzymać za darmo?

Tradycja i rozwój producenta Thermomixa

Marka Vorwerk w tym roku świętowała swoje 140-lecie istnienia. Choć początkowo działała jako producent dywanów i tkanin obiciowych, aktualnie znana jest przede wszystkim z Thermomixa. Niemniej jednak w nieco bardziej odległej przeszłości to właśnie odkurzacze Kobold pozwoliły na zyskanie tak ogromnej popularności na początku istnienia firmy.

Automatyczny robot odkurzający Kobold VR7 (źródło: Vorwerk)
Automatyczny robot odkurzający VR7 (źródło: Vorwerk)

Pierwsze urządzenie sprzątające pojawiło się w sprzedaży już w 1930 roku, podczas gdy sam pomocnik kuchenny dopiero w 1971 roku. Producent przez wiele lat opracowywał i ulepszał swoje sprzęty, abyśmy po kilkudziesięciu latach mogli sprzątać wygodniej, skuteczniej i szybciej.

Poza bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Kobold VK7 w portfolio marki Vorwerk znajdziemy również m.in. robota odkurzającego VR7. Urządzenia te łączą się w jeden wydajny system sprzątający, który zapewni nam prawdziwą czystość domowych powierzchni.

Kup Kobold i otrzymaj prezent na święta

Z okazji zbliżających się świąt firma ogłosiła akcję promocyjną. Dzięki niej przy zakupie wybranego zestawu przyszły użytkownik otrzymuje w prezencie dodatkowe produkty, które ułatwią codzienne zmagania ze sprzątaniem. Darmowe akcesoria i sprzęty różnią się w zależności od wybranego zestawu.

Podczas kupna Kobold Zestaw na Start, 2 w 1, Zestaw Plus lub Zestaw Kompletny w ręce klienta trafi (bez dodatkowych opłat) akumulator oraz komplet worków filtrujących. Wartość tych świątecznych prezentów, przy obecnych cenach regularnych, sięga 840 złotych.

Jeśli zdecydujemy się na zestaw Kobold Dream Team Komfort lub Dream Team Extra wśród gratisowych produktów otrzymamy natomiast odkurzacz ręczny VC100 oraz dwa komplety worków. Produkty te warte są 825 złotych. W przypadku zakupu Kobold VR7 Premium przyszli użytkownicy w prezencie zostaną wyposażeni w odkurzacz ręczny VC100 oraz komplet worków filtrujących o wartości 666 złotych.