Wear A+ (źródło: Respiray)
Wear A+ (źródło: Respiray)

Respiray wprowadza osobisty oczyszczacz do walki z alergią

Rokroczna walka z alergią nadchodzi wielkimi krokami. Jeden z producentów podjął wyzwanie i wprowadza na rynek Respiray Wear A+, czyli niewielkie urządzenie do noszenia na szyi, które oczyści powietrze wokół twarzy. Wygląda nieźle – ciekawe, jak działa.

Jak działa Wear A+?

Wear A+ jest prostym w obsłudze urządzeniem, które z pewnością przyniesie ulgę alergikom w najtrudniejszych dla nich okresach, takich jak pylenie. Sprzęt przeprowadza proces oczyszczania powietrza z unoszących się w powietrzu alergenów, a po odfiltrowaniu ich wydmuchuje czyste powietrze wprost na twarz użytkownika, tworząc przestrzeń wolną od alergenów.

Urządzenie zostało wyposażone w wydajny filtr HEPA i generuje przepływ powietrza na poziomie ponad 28 litrów na minutę. Test SGS, będący specjalistycznym testem przepuszczalności, wykazał, że Wear A+ jest w stanie oczyścić powietrze z wszelkich alergenów nawet do 99,9%. Urządzenie pozwala na walkę z alergią na zwierzęta domowe, pyłki, kurz oraz na pleśń.

Wear A+ (źródło: Respiray)
Wear A+ (źródło: Respiray)

Respiray i jego sposób na lepsze życie alergików

Ten oczyszczacz powietrza jest sposobem na ograniczenie i ochronę przed alergenami przenoszonymi drogą powietrzną wewnątrz pomieszczeń, na które uczulony jest użytkownik Respiray Wear A+. Stosowanie tego sprzętu może być formą skutecznej i jednocześnie nielekowej alternatywy dla ochrony przed alergenami, które powodują znaczne obniżenie komfortu życia osób cierpiących na alergie.

Wear A+ wkłada się na szyję i zapina na wygodnym pasku, jego masa to zaledwie 250 gramów, więc nie powinna powodować dyskomfortu i uczucia obciążenia. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czerni i bieli, rozmiar można swobodnie dopasować do użytkownika, a bateria wystarcza na 8 godzin pracy.

Urządzenie otrzymało także diody sygnalizujące poziom baterii, konieczność wymiany filtra i działanie oczyszczacza, a także przycisk do włączenia i wyłączenia procesu filtracji.

Koszt to, w zależności od wybranego wariantu, od ok. 350 złotych. Projekt Wear A+ możecie wspomóc na Indiegogo.