Projektor The Freestyle drugiej generacji (źródło: Samsung)

Druga generacja Samsung The Freestyle już w Polsce. Znamy cenę! Jest gratis na start

Przenośny projektor The Freestyle drugiej generacji trafia do sprzedaży w Polsce. Z tej okazji Samsung zorganizował promocję, w ramach której przyszli posiadacze nowego sprzętu otrzymają dedykowany powerbank w prezencie. Jak skorzystać z promocji?

Odświeżona wersja projektora The Freestyle

Pierwsza generacja przenośnego projektora Samsunga spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Jego wszechstronność i mobilność docenili widzowie z całego świata, dlatego też producent postanowił jeszcze bardziej ulepszyć to znane urządzenie. Projektor The Freestyle drugiej generacji właśnie debiutuje na polskim rynku.

Projektor The Freestyle drugiej generacji (źródło: Samsung)
Projektor The Freestyle drugiej generacji (źródło: Samsung)

Odświeżona wersja o masie zaledwie 830 gramów, wśród licznych funkcji, ma dostęp do natychmiastowego startu, szybszego menu, przedłużonej żywotności LED-owej lampy, powiększonej pamięci, a sterowanie odbywa się z poziomu pilota, jednak nie zwyczajnego, a solarnego SolarCell. Jego ładowanie odbywa się za pomocą energii słonecznej oraz sztucznego światła.

Ciekawą funkcją projektora The Freestyle jest uzyskanie jeszcze większego ekranu, nawet o podwójnym rozmiarze – do 160 cali. Jest to możliwe dzięki połączeniu kilku urządzeń The Freestyle (2. gen) – nawet czterech. Uruchomienie opcji jest możliwe wyłącznie korzystając ze smartfonów Samsunga i opiera się o funkcję kalibracji. Dodatkowo projektor pozwala na rotowanie wyświetlanych treści do 180 stopni.

Powerbank i zasady przedsprzedażowej promocji Samsunga

Przenośny, lekki, niewielkich rozmiarów projektor to ciekawe rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i wyjazd, szczególnie, że do działania wystarczy dedykowany powerbank. Jego pojemność sięga do 32 Ah, gwarantując do 3 godzin odtwarzania treści na The Freestyle. Poza tym, że produkt ten przeznaczony jest wprost do projektora, sprawdzi się również jako źródło energii dla innych urządzeń – na przykład smartfona.

Projektor The Freestyle drugiej generacji (źródło: Samsung)
Projektor The Freestyle drugiej generacji (źródło: Samsung)

Teraz dedykowany powerbank o wartości 799 złotych można otrzymać w prezencie do najnowszej wersji projektora. Zakupu produktu należy dokonać w dniach od 4 września do 31 grudnia 2023 roku w jednej z wybranych sieci spośród EURONET, Media Expert, Media Markt, X-kom, AUDIO COLOR, Orange Polska, Polkomtel, T-Mobile Polska, Play.pl, Samsung Brand Stores oraz na samsung.pl.

Do zadań klienta, chcącego skorzystać z promocji, konieczne jest wystawienie opinii i przesłanie formularza zgłoszonego, a także skanu dowodu zakupu, zdjęcia tabliczki z widocznym numerem seryjnym, pozostawionej opinii, numeru seryjnego wyciętego z kartonu po projektorze, a także samego pudełka z widocznym wycięciem oraz numer dowodu zakupu.