Samsung The Freestyle
fot. Samsung

Kup przenośny projektor Samsung The Freestyle, a dostaniesz prezent o wartości 800 złotych

Samsung The Freestyle to jeden z najciekawszych projektorów na rynku. Można powiedzieć, że sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji – jest to bowiem przenośne, wszechstronne urządzenie, które wykorzystamy nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do prądu. Do tego potrzebny jest jednak specjalny powerbank, który możemy otrzymać za darmo. Co należy zrobić?

Projektor Samsung The Freestyle

Jak sama nazwa projektora mówi, urządzenie zostało stworzone, aby posiadacze mogli je wykorzystywać w dowolny sposób, w jakimkolwiek miejscu. Przenośne kino w salonie czy sypialni? Bardzo proszę. Potrzeba wyświetlenia filmu podczas rodzinnego spotkania na działce? Żaden problem. Zastosowań jest wiele, a niska waga (830 g) przy kompaktowych rozmiarach sprawiają, że możemy zabrać je niemal wszędzie.

Samsung The Freestyle
Fot. Samsung

Urządzenie zapewnia rozdzielczość Full HD, a rozmiar przekątnej oczywiście można regulować – w zakresie od 30 do 100 cali. Problemem okazuje się jedynie źródło zasilania, a więc gdzieś w pobliżu musimy mieć jakiś kontakt, bo połączenia z innymi urządzeniami nie stanowią problemu – bezprzewodowo wyświetlimy obraz ze smartfonu ze systemami iOS lub Android, lub po prostu można wykorzystać wbudowane aplikacje typu Netflix czy Disney+, łącząc się do internetu.

By uniezależnić się od stacjonarnego źródła zasilania, dla projektora został przygotowany dedykowany powerbank o pojemności 32000 mAh, który pozwala odtwarzać filmy nawet przez 3 godziny.

Promocja – kup projektor, powerbank dostaniesz za darmo

Samsung zorganizował świetną promocję – ta potrwa od 14.11 do 31.12.2022 r. (lub do wyczerpania zapasów), w ramach której kupując projektor The Freestyle w określonych sklepach – Samsung, euro.com.pl, Media Expert, Media Markt, x-kom, Audio Color, lub u operatorów Orange, Plus, T-Mobile lub Play, możemy otrzymać powerbank za darmo.

Projektor The Freestyle powerbank promocja Samsung
Źródło: Samsung

Aby mieć szansę na zdobycie urządzenia, musimy napisać opinię na stronie promocjathefreestyle.samsung.pl (lub stronie sprzedawcy albo porównywarki cenowej), która powinna mieć około 250 znaków i hasztag „#PromocjaTheFreestyleSamsung”. Potem wykonujemy zdjęcie lub zrzut ekranu opinii, wykonujemy skan dowodu zakupu – paragonu lub faktury, zdjęcie tabliczki znamionowej z widocznym numerem seryjnym i zdjęcie kartonowego opakowania projektora z widocznym miejscem po wyciętym numerze seryjnym, a następnie rejestrujemy zakup w formularzu zgłoszeniowym w ciągu 14 dni na stronie promocji.

Wszelkie zgłoszenia powinny zostać zweryfikowane do 14 marca 2023. Po weryfikacji, otrzymamy powerbank do projektora The Freestyle o wartości 799 złotych całkowicie za darmo.