Samsung The Freestyle dostępny w przedsprzedaży. Jaka cena i gratis dla pierwszych klientów?

Samsung The Freestyle dostępny w przedsprzedaży. Jaka cena i gratis dla pierwszych klientów?

Zapowiedziany na CES 2022 projektor Samsung The Freestyle to nowy przenośny gadżet, którego można używać w salonie, na wyjeździe, pod namiotem lub na campingu. To prawdziwe mobilne urządzenie, które łączy w sobie funkcje projektora, inteligentnego głośnika i systemu oświetleniowego. W dodatku jest już dostępne w przedsprzedaży w Polsce w fajnej promocji. Kupując samsungową nowość, możesz przy okazji zgarnąć telefon za złotówkę.

Samsung The Freestyle – co potrafi?

Freestyle wyróżnia się niewielkim rozmiarem i mała wagą (830 gramów), dzięki czemu możemy zabrać go wszędzie bez najmniejszego problemu. Mimo tak małych gabarytów, oferuje sporo funkcji. Wbudowany rzutnik o rozdzielczości 1080p i Full HD, jest w stanie wyświetlać obrazy o przekątnej między 30 a 100 cali.

W dodatku jest bardzo prosty w użyciu, gdyż oferuje funkcję automatycznego ustawiania ostrości i poziomowania. Dzięki temu jest gotowy do pracy niemalże od razu po włączeniu. Wyświetlimy na nim zdjęcia na ścianie w salonie czy też obejrzymy film na suficie podczas spotkania ze znajomymi. Obrotowa kołyska pomoże projektorowi obrać wiele pozycji.

The Freestyle można podłączyć do Internetu i skorzystać z funkcji oferowanych m.in. przez smart TV od Samsunga. Dostęp do popularnych serwisów VOD, takich jak Netflix czy HBO GO, zdecydowanie rozszerza nasz repertuar filmowy. Ponadto, gdy zajdzie taka potrzeba, treści z telefonu również mogą być udostępniane na dużym ekranie – urządzenie jest kompatybilne z systemem Android oraz iOS.

Samsung-Freestyle (Źródło: Samsung)
Samsung-Freestyle (źródło: Samsung)

Samsung The Freestyle – cena w Polsce i przedsprzedaż

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem projektora mamy dobrą wiadomość. W Polsce ruszyła właśnie promocja przedsprzedażowa, która będzie obowiązywała od dziś, tj. 20 stycznia, do 20 lutego 2022 roku (lub, jak zaznacza producent, do wyczerpania puli smartfonów za złotówkę – a tych jest dokładnie 50 sztuk).

Zamawiając projektor Samsung The Freestyle możemy zgarnąć za złotówkę smartfon Samsung Galaxy M52 5G (do wyboru w trzech kolorach). Gdyby się ktoś zastanawiał – koszt samego telefonu bez promocji to 1499 złotych.

Dodatkowo, przy zakupie urządzenia w oficjalnym sklepie Samsunga na samsung.pl, można otrzymać w ramach Samsung Rewards do 249 złotych do wydania na kolejne zakupy.

A, i najważniejsze: cena projektora Samsung The Freestyle wynosi 4999 złotych. Z jednej strony to sporo i dużo ciekawiej wyglądałaby po prostu znaczna obniżka ceny w ramach przedsprzedaży. Z drugiej jednak – konkurencyjne projektory kosztują mniej-więcej podobne pieniądze, a oferują sporo mniej funkcji. Ciekawa jestem, jak Wy ocenicie opłacalność tego zakupu.

Projektor Samsung The Freestyle możecie kupić w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media-Saturn, x-kom, Audiocolor oraz na stronie samsung.pl (choć nie wszędzie, na moment publikacji tej informacji, są dostępne). Planowana data wysyłki zamówionych urządzeń to 15 marca 2022.

Wszystkie szczegóły promocji oraz regulamin znajdziecie na stronie Samsunga.