SenseRobot Go (źrodło: sensetime.com)
SenseRobot Go (źrodło: sensetime.com)

SenseRobot Go – innowacyjne narzędzie do gry Go

SenseTime, wiodący na świecie producent oprogramowania wykorzystującego sztuczną inteligencję, przedstawił właśnie najnowszy dodatek do rodziny SenseRobot – SenseRobot Go. Ten innowacyjny produkt, zaprojektowany specjalnie dla młodych adeptów gry Go (popularne chińskie szachy) integruje zaawansowane technologie AI oraz robotyczne, umożliwiając użytkownikom praktykę i rozrywkę na prawdziwej planszy.

SenseRobot Go – interaktywny kompan do gry

SenseRobot Go zapewnia interaktywne i angażujące doświadczenia w grze, oferując bogatą bibliotekę profesjonalnych ćwiczeń Go AI, funkcje gry człowiek-do-maszyny i online człowiek-do-człowieka, a także szereg interakcji wzrokowych, słuchowych i dotykowych. Ten pełen funkcji produkt jest idealnym jeden-na-jeden inteligentnym towarzyszem dla dzieci, rozwijającym ich rozwój krytycznego myślenia i umożliwiającym dotarcie do milionów domostw.

Maszyna wykorzystuje moc sztucznej inteligencji i technologii robotycznych i przenosi je z centrów danych do domów. Produkt jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii i interakcji na poziomie człowieka, z wykorzystaniem ekranu, głosu, planszy do gry i ramienia robota.

SenseRobot Go (źrodło: sensetime.com)
SenseRobot Go podczas rozgrywki (źródło: sensetime.com)

Wsparcie dla rodziców i zabezpieczenie zdrowia dzieci

SenseRobot Go oferuje unikatowe doświadczenie interaktywne z różnorodnymi funkcjami, które dostarczają naukowe i profesjonalne wskazówki, pobudzając zainteresowanie dzieci grą w Go, a jednocześnie stanowiąc cenne wsparcie dla rodziców.

Twórcy stawiają również na ochronę wzroku dzieci. Użytkowanie fizycznej planszy i prawdziwych kamieni stwarza bardziej autentyczne doświadczenie gry w Go dla dzieci, wolne od rozpraszających reklam i innych gier, promujące skupienie i chroniące wzrok poprzez zmniejszenie obciążenia oczu.

SenseRobot Go (źrodło: sensetime.com)
SenseRobot Go (źródło: sensetime.com)

Dostępność i cena

SenseRobot Go jest oficjalnie dostępny w przedsprzedaży na JD.com i Tmall. Wersja Pro jest wyceniona na około 2290 złotych z przedsprzedażową obniżką do około 2176 złotych. Wersja Master kosztuje 2863 złotych i jest wyposażona w dedykowane przenośne zasilanie i przenośną walizkę na kółkach.

Niestety, z tego, co sprawdziłam, aby go zamówić, trzeba choć trochę znać język chiński.