Lampka Grove LED Grow Light (źródło: Soltech)
Lampka Grove LED Grow Light (źródło: Soltech)

Stylowa lampka wesprze wzrost roślin i upiększy domowe wnętrza

Soltech wprowadza ekologiczną listwę LED-ową, która wspomaga domowe rośliny we wzroście. Ponadto ta nowa lampka jest stylowym i ekologicznym rozwiązaniem oświetleniowym ze sterowaniem dotykowym oraz możliwościami ściemniania.

Oświetlenie podstawą wzrostu roślin

Światło słoneczne, zaraz obok wody, stanowi podstawę życia na Ziemi. Dzięki niemu rośliny są w stanie przeprowadzać proces fotosyntezy, który bezpośrednio wpływa na ich wzrost, kwitnienie czy odżywianie. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia dla domowych roślin doniczkowych.

Firma Soltech opracowała LED-ową lampkę w formie listwy, którą można w łatwy sposób zamontować pod szafką, półką lub na ścianie. Co ciekawe, oświetlenie to wspomaga rośliny we wzroście i rozwoju, dodatkowo upiększając domowe przestrzenie. Oznacza to, że sprzęt spełnia dwa zadania jednocześnie – zapewnia jeden z podstawowych czynników wzrostu roślin, jednocześnie generując światło potrzebne do wykonywania domowych czynności.

Użytkownik nowej LED-owej listwy Grove LED Bar Light ma możliwość regulowania intensywności światła, dzięki czemu może być dostosowana do różnego rodzaju roślin, w tym ziół, lub też aktualnych potrzeb, w tym nastrojowego ściemnienia. Sprzęt dedykowany jest przede wszystkim do małych i średnich roślin doniczkowych.

Stylowa lampka wesprze wzrost roślin i upiększy domowe wnętrza

Kompaktowa lampka pod półkę czy szafkę

Najnowsza barowa lampka produkcji Soltech emituje białe, fotosyntetyczne światło o barwie ciepłej. Urządzenie jest sterowane intuicyjnie za pomocą dotyku, również w ten sposób dostosowywana jest intensywność światła. Co istotne w dzisiejszych czasach, oświetlenie jest zrównoważone, zostało oparte o ekologiczną i energooszczędną technologię.

Sprzęt został zwieńczony aluminiową, trwałą obudową o długości nieco ponad 40 centymetrów. Lampkę, dzięki magnetycznemu uchwytowi montażowemu, można swobodnie obracać o 360 stopni, a instalacja opiera się jedynie o klej i wkręty. Lampka Grove LED Bar Light nie emituje szkodliwego dla ludzi czy zwierząt światła.

Koszt nowej listwy oświetleniowej marki Soltech w białym lub czarnym kolorze wynosi 130 dolarów, czyli około 530 złotych. Pierwsza partia urządzeń została już wyprzedana, druga natomiast będzie wysyłana po 8 września.