Baby Yoda Tamagotchi Star Wars Mandalorian
Baby Yoda (Grogu) Tamagotchi - Źródło: Amazon

Baby Yoda w twojej kieszeni. Oto Tamagotchi na licencji serialu The Mandalorian

Co wyjdzie z połączenia ukochanego przez wszystkich Tamagotchi z uwielbianym bohaterem serialu The Mandalorian? Najprawdopodobniej nowy hit sprzedażowy.

Zostań Mandalorianinem dzięki oficjalnemu Tamagotchi z Baby Yoda!

Gadżety na podstawie wielkich marek to nic nowego. Trzeba jednak przyznać, że pomysł kolaboracji kultowego na całym świecie Tamagotchi z marką The Mandalorian w postaci wirtualnego Grogu (szerzej znanego jako Baby Yoda) brzmi jak murowany przepis na sukces.

Urządzenie to, tak samo, jak każde inne Tamagotchi, nie jest niczym skomplikowanym. W środku znajdziemy parę gier, a także wirtualnego Baby Yodę, o którego – jak nauczył nas serial The Mandalorian – musimy dbać. Cechą charakterystyczną tego modelu Tamagotchi jest oczywiście motyw główny w postaci uniwersum Gwiezdnych Wojen, tak więc fani Mando i Baby Yody znajdą tu mnóstwo nawiązań do znanych scen z serialu.

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza współpraca Tamagotchi z marką Star Wars. W zeszłym roku fani Gwiezdnych Wojen mogli kupić specjalne Tamagotchi z R2-D2, które sprzedawało się na całym świecie jak ciepłe bułeczki.

Można więc podejrzewać, że „cyfrowe zwierzątko” w postaci ukochanego (chyba przez wszystkich) bohatera serialu z serwisu Disney+, będzie również niemałym hitem. Tym bardziej, że premiera trzeciego sezonu The Mandalorian odbędzie się już w przyszłym roku, co dodatkowo może nakręcić popularność tego modelu Tamagotchi.

Gdzie, kiedy i za ile kupimy nowe Tamagotchi?

Premiera urządzenia zaplanowana jest na 27 stycznia 2023 roku, ale już teraz możecie złożyć swoje zamówienie przedpremierowe na Amazonie. Na ten moment dostępne są dwie wersje tego limitowanego Tamagotchi w cenach od około 100 do 150 złotych:

Niestety, do ceny końcowej doliczyć musimy jeszcze około 50 złotych za przesyłkę, choć jest szansa, że w przyszłości ten Gwiezdno Wojenny gadżet trafi także do polskiej dystrybucji.