Lampy Tracer Smart Desk RGB - tanio i spektakularnie

Lampy Tracer Smart Desk RGB – tanio i spektakularnie

Firma Tracer wprowadza na rynek swój nowy produkt, jakim jest zestaw lamp TRACER Smart Desk RGB. Elektroniczna nowość to gwarancja oprawy świetlnej pod każde wydarzenie, niezależnie od tego, z czym związane są nasze plany. Wieczorny seans filmowy u boku ukochanej osoby czy może gamingowa sesja z paczką kumpli? Cokolwiek mamy w planach, lampy Tracer Smart Desk RGB z pewnością umilą nam czas i zapewnią niepowtarzalny nastrój. 

Cechy Tracer Smart Desk RGB

Ubarwianie naszej przestrzeni nigdy wcześniej nie było tak łatwe i przyjemne. Lampy wzbogacone są w aż 10 trybów podświetlania i kompatybilne z nimi 4 tryby muzyczne. Sprawia to, że w zależności od naszego nastroju możemy nadawać otoczeniu unikatowy charakter, który w danym momencie jest dla nas najbardziej odpowiedni.

Tracer Smart DESK RGB zagwarantuje nam tryb wielokolorowy, jeden kolor lub płynne przejście pomiędzy barwami. Z kolei tryby muzyczne bazują na detekcji dźwięku. Połączenie ulubionej muzyki z oryginalnymi efektami świetlnymi pozwoli na urządzanie mini koncertów np. podczas piątkowej imprezy.

Co ciekawe, producent zaprojektował oświetlenie tak, aby można było je ustawić w dowolny sposób – pionowo albo poziomo. Podświetlenie podlega regulacji natężenia, a wszystko to sterowane jest za pomocą Bluetooth 5.0 oraz aplikacjami wspomagającymi – Smart Life lub Tuya. 

lampy tracer smart desk rgb (źródło: tracer)
tracer smart desk rgb (źródło: Tracer)

Niedrogie rozwiązanie

Nowość firmy Tracer jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena oscyluje w granicach 165 złotych. Patrząc na konkurencję rynkową oraz na to, jakie korzyści niesie ze sobą produkt – cena nie wydaje się być wygórowana. Wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że jest bardzo atrakcyjna. 

Kasia już zamówiła swoją sztukę, by przekonać się, jak w rzeczywistości sprawdza się nowość Tracera. Biorąc pod uwagę cenę, może być to ciekawa propozycja na przykład dodatkowego oświetlenia dla streamerów / youtuberów lub – po prostu – urozmaicenia wyglądu pokoju czy salonu.