Polujesz na telewizory Xiaomi? To bardzo dobry moment, bo właśnie staniały

Polujesz na telewizory Xiaomi? To bardzo dobry moment, bo właśnie staniały

Jeśli w ostatnim czasie zastanawiałeś się nad zakupem jednego z telewizorów marki Xiaomi, właśnie otrzymujesz kolejny argument za podjęciem właśnie takiej decyzji. Popularne modele z oferty tego producenta zostały objęte promocją, sięgającą w jednym wypadku nawet 1000 złotych.

Czym charakteryzują się telewizory produkowane przez Xiaomi? Przede wszystkim, podobnie jak w przypadku wielu innych produktów tej marki, atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości. Dodatkowym atutem jest również stosowany system operacyjny – Android TV, zapewniający dostęp do wszystkich, najpopularniejszych aplikacji pozwalających na korzystanie z serwisów streamingowych.

Obecnie, do grona zalet tych telewizorów dołączyła oferta promocyjna, w ramach której można je nabyć nieco taniej. Co prawda w większości przypadków różnica nie rzuca na kolana, jednak w przypadku najdroższego z promocyjnych modeli, robi się ciekawie.

Promocja na telewizory Xiaomi – zasady, dostępne modele

W ramach ogłoszonej promocji, wybrane modele telewizorów Xiaomi dostępne są w obniżonych cenach. Promocje trwa od 30 sierpnia do 19 września 2021 roku i obowiązuje w sklepach internetowych i stacjonarnych, prowadzonych pod szyldem chińskiej marki, a także w popularnych marketach z elektroniką.

Taniej można kupić następujące telewizory:

  • Telewizor Q1 75 cali – 5999 złotych (z 6999 złotych);
  • Telewizor P1 55 cali – 2299 złotych (z 2699 złotych);
  • Telewizor P1 50 cali – 2199 złotych (z 2399 złotych);
  • Telewizor P1 43 cale – 1699 złotych (z 1899 złotych);
  • Telewizor P1 32 cale – 999 złotych (z 1199 złotych).

Nowy telewizor na nowy rok szkolny? To całkiem niezły pomysł, zwłaszcza dla rodziców, którzy z pewnością potrzebują odstresowania po zmaganiach z pomaganiem pociechom w stawianiu kolejnych kroków do jak najlepszych ocen.