Nakładka krojąca Thermomix (źródło: Vorwerk)

Thermomix w zestawie z nowym czujnikiem temperatury kupisz 200 złotych taniej

Thermomix to jedno z najbardziej znanych urządzeń kuchennych na świecie. Pomocnik produkowany jest przez firmę Vorwerk, która pod koniec listopada zapowiedziała nadchodzącą podwyżkę cen. Teraz jednak sprzęt można zdobyć za niższą kwotę i to w zestawie z czujnikiem temperatury, który jeszcze bardziej wspomoże codzienne przygotowywanie posiłków.

Thermomix, czyli pomocnik w gotowaniu

Pomocnik kuchenny TM6 to niezwykle znana i przydatna maszyna, która odciąży nas nie tylko w mieszaniu czy zagniataniu ciasta, ale również w gotowaniu, przygotowywaniu potraw na parze czy smażeniu. Wydajny produkt ułatwi wiele prac i wspomoże również osoby nieczujące się pewnie w kuchni.

Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)
Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)

Użytkownik w zestawie otrzymuje misę, koszyczek, motylek do łatwiejszego ubijania czy przystawkę Varoma, która pozwoli przygotować smakołyki na parze, bezpośrednio nad urządzeniem. Dzięki temu użytkownik w jednym czasie może opracowywać różne części planowanego dania.

Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)
Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)

Bezpośrednio na Thermomixie ulokowano wyświetlacz dotykowy, na którym można otworzyć przepis, ustawiać parametry gotowania czy nawet obejrzeć film z instrukcją przygotowania konkretnej potrawy. Wśród ustawień dostępnych dla użytkownika znalazła się temperatura, prędkość i kierunek obrotów oraz czas wykonywania zadania.

Pomocnik codziennie i od święta

W ofercie firmy, poza robotem kuchennym, można znaleźć także dodatkowe akcesoria, które jeszcze lepiej wspomogą nas w codziennym gotowaniu. Jedną z najnowszych propozycji Vorwerk jest Thermomix Sensor, czyli czujnik temperatury, łączący się z maszyną TM6 oraz aplikacją Cooking Center w urządzeniu mobilnym za pomocą Bluetooth.

Sprzęt ten przybrał formę szpikulca, który wbijany jest do danego produktu, na przykład mięsa, chleba czy ciasta, a jego zadaniem jest nieustanne kontrolowanie temperatury wewnątrz potrawy. Funkcja ta pozwala na bieżące monitorowanie poziomu przygotowania danego posiłku. Koniec więc zarówno z zakalcem, jak i przypalonym daniem.

W dniach od 1 do 31 grudnia br. urządzenie TM6 wraz z czujnikiem Thermomix Sensor można kupić w zestawie, którego łączna kwota zostanie obniżona o 200 złotych. To kolejna okazja i motywacja do zaopatrzenia się w popularnego pomocnika kuchennego, szczególnie, że od stycznia robot ma podrożeć o 460 złotych. Co więcej, od 6 do 31 grudnia 2023 roku wraz z zestawem lub TM6 możliwe jest otrzymanie gratis książki „Jadalne prezenty – zrób to sam(a)” oraz torby do transportu robota.

Promocja grudniowa na Thermomix TM6 i Sensor (źródło: Vorwerk)
Promocja grudniowa na Thermomix TM6 i Sensor (źródło: Vorwerk)