Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)

TV Smart Go już na telewizorach LG. Vectra szerzej udostępnia swoją platformę streamingową

Vectra, jeden z polskich operatorów kablowych oraz telewizyjnych, właśnie udzielił kolejnym użytkownikom dostępu do serwisu streamingowego. Z aplikacji TV Smart Go mogą korzystać posiadacze telewizorów LG z systemem webOS 4.0.

webOS 4.0 z nową platformą streamingową

Serwis streamingowy Vectry właśnie trafia do szczęśliwych posiadaczy telewizorów LG, których urządzenia działają w oparciu o system operacyjny webOS 4.0, a więc wyprodukowane od 2018 roku. Poza tym, dostęp do aplikacji TV Smart Go otrzymują także użytkownicy odtwarzaczy multimedialnych Amazon Fire TV.

TV Smart Go (źródło: Vectra)
TV Smart Go (źródło: Vectra)

Widzowie mogą zatem bez problemu korzystać z ponad 140 kanałów, ulokowanych w pakietach operatora Vectra. Użytkownicy mogą także dodatkowo wykupić wybrane przez siebie treści w formie „wideo na żądanie”. Aplikacja daje też możliwość wypożyczenia filmów, znajdujących się w katalogu VOD.

TV Smart Go z dodatkowymi funkcjami

Aplikacja, która trafia w ręce posiadaczy urządzeń LG z webOS 4.0 została wyposażona w funkcję Catch-Up-TV. Dzięki tej opcji możliwe jest włączenie niektórych treści odtwarzanych na programach telewizyjnych, które już zostały wyemitowane.

Lista kanałów w TV Smart Go (źródło: Vectra)
Lista kanałów w TV Smart Go (źródło: Vectra)

Co istotne, platforma Vectry nie jest połączona z telewizorem, co pozwala na tworzenie funkcji multiroom na większej liczbie urządzeń, które zainstalowane są w naszym gospodarstwie domowym. Nowa opcja Vectry jest również rozwiązaniem dostępnym na czas urlopu, gdyż serwis można zainstalować na urządzeniach mobilnych, jednak liczba programów w tym przypadku jest ograniczona.

Z aplikacji mogą także korzystać osoby nieposiadające usług sieciowych firmy Vectra. Oferta obejmuje wtedy 86 kanałów telewizyjnych, które także można uruchamiać z poziomu TV Smart Go.