Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)

Vectra ma w ofercie nowy dekoder. Jego dysk pozwoli zgromadzić 200 godzin materiałów

Vectra zaprezentowała nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR, wyposażony w nagrywarkę cyfrową, która może rejestrować materiały w chmurze oraz na wbudowanym dysku twardym. Co jeszcze potrafi to nowe urządzenie?

Dysk twardy i nagrywanie w chmurze dla zachowania ulubionych treści

Grupa Vectra specjalizuje się w dziedzinie usług internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej, a także VOD, OTT i telefonii, zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej. Podstawą oferowanych usług są urządzenia, dlatego też firma wprowadziła właśnie na rynek nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR.

Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany dysk twardy o pojemności 1 TB, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie programów, które zainteresowały użytkownika. Ich długość może sięgać nawet 200 godzin. Ponadto nowy dekoder otrzymał dostęp do nagrywania materiałów w chmurze, gdzie możliwe jest zachowanie do pięciu ulubionych treści bez limitu czasu. Rejestrowanie programów, filmów czy seriali może odbywać się na każdym dostępnym dla użytkownika kanale.

Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)

Funkcjonalne możliwości nowego dekodera Vectra

Najnowszy dekoder otrzymał slot DVB-C, dający możliwość odbioru cyfrowej telewizji kablowej, oraz tradycyjne złącze DVB-T2, które pozwala na podłączenie anteny i odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Poza tym sprzęt otrzymał dostęp do łączności Bluetooth 5.0 oraz może być podłączony do internetu za pomocą Ethernetu, a także WiFi o częstotliwości 2,4 GHz lub też 5 GHz.

Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR (źródło: Vectra)

Urządzenie zarządzane jest z poziomu znanej użytkownikom aplikacji, działającej w oparciu o system Android TV. Sprzęt ma także dostęp do komend głosowych czy instalatora serwisów streamingowych w postaci sklepu Google Play. Wśród platform można wymienić m. in. YouTube, Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Viaplay, Player czy TIDAL.

Najnowsze urządzenie firmy Vectra jest już dostępne w ramach oferty obejmującej internet i telewizję. Każdy abonament związany jest z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Poza miesięczną opłatą, której cena zależna jest od wybranego pakietu, konieczne jest wniesienie jednorazowej kwoty 69,99 złotych. Również dotychczasowi klienci mogą wymienić dekoder na TV Smart 4K BOX PVR.