Polsat Box 4K Lite - prezentacja produktu
Polsat Box 4K Lite (źródło: Polsat Box)

Dekodery Polsat Box w odświeżonej formie po aktualizacji. Sporo zmian!

Aplikacja Disney+ oraz możliwości wyszukiwania głosowego zostały udostępnione dla użytkowników dekoderów Polsat Box 4K i 4K lite. Zmiany, pozwalające na wygodniejsze korzystanie z telewizji oraz wykupionych subskrypcji serwisów streamingowych, dotyczą również wyglądu nowego menu głównego.

Disney+ dostępny już na dekoderach Polsat Box 4K

Dekodery Polsat Box 4K oraz w wersji Lite zostały właśnie zaktualizowane i uzyskały odświeżoną formę. Użytkownicy otrzymali łatwiejszy dostęp do aplikacji Disney+. Od teraz aplikacja ta będzie wyświetlała się na poziomie menu głównego, które można uruchomić za pomocą jednego, zielonego przycisku z grafiką domku, ulokowanego na pilocie.

Łatwe uruchomienie aplikacji Disney+ jest dodatkowym atutem dla trwającej promocji, która pozwala na uzyskanie dostępu do tego serwisu streamingowego w prezencie. Warunkiem jest podpisanie dwuletniej umowy na zakup pakietu telewizyjnego, co sprawi, że przez pierwsze 12 miesięcy użytkowanie Disney+ będzie darmowe.

Disney+ dostępny w menu głównym (źródło: Polsat Box)
Disney+ dostępny w menu głównym (źródło: Polsat Box)

Nowe menu główne oraz możliwość wyszukiwania głosem

Polsat zdecydował się również na odświeżenie menu głównego, w którym od teraz użytkownik będzie mógł zobaczyć rekomendowane treści. Ikony menu zostały ulokowane w pionie po lewej stronie ekranu, natomiast w centralnej części wyświetlanego obrazu możliwe jest zapoznanie się m. in. z ostatnio oglądanymi kanałami, aplikacją Sklep, polecanymi treściami, a także hitami czy nowościami Disney+.

Zmiany w wyglądzie menu (źródło: Polsat Box)
Zmiany w wyglądzie menu (źródło: Polsat Box)

Dekoder Polsat Box 4K ma teraz możliwość wyszukiwania głosowego, wszystko to za pomocą przycisku mikrofonu ulokowanego na pilocie Bluetooth dedykowanym dla dekodera. Wyszukiwanie głosowe pozwala również na przeglądanie biblioteki Polsat Box Go, a także treści dostępnych w usłudze CatchUP, pozwalającej na odtwarzanie programów na życzenie do 7 dni wstecz od ich wyemitowania, a wszystko to bez opłat i bez konieczności nagrywania.

Aktualizacja wnosząca wszystkie wyżej wymienione zmiany jest automatyczna i nie wymaga żadnych działań od użytkownika.