Nowa funkcja ze statystykami sportowymi (źródło: Polsat Box Go)
Nowa funkcja ze statystykami sportowymi (źródło: Polsat Box Go)

Polsat Box Go wprowadził przydatną funkcję dla fanów sportu

Fani piłki nożnej, podczas trwania spotkań Ligi Mistrzów UEFA, będą mogli w Polsat Box Go zapoznać się z informacjami na temat meczu, drużyn i zawodników. Wszystko dzięki nowej interaktywnej funkcji.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box Go z nową nakładką

Od teraz, podczas sportowych zmagań w ramach Ligi Mistrzów UEFA, będzie można sprawdzać dodatkowe dane m. in. na temat zawodników, o statystykach meczowych, golach, a także rzutach karnych. Informacje w języku polskim mogą zostać wyświetlone na ekranie w dowolnym momencie transmitowanego spotkania.

Nowa funkcja przyjęła formę interaktywnej nakładki i jest dostępna w ramach istniejącego pakietu Polsat Box Go na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android w wersji 9 lub wyższej. Strona internetowa dostępna jest w przeglądarka internetowych Chrome, Firefox, Opera, aktualnej i dwóch poprzednich wersjach Microsoft Edge.

Uruchomiona przez Polsat Box Go funkcja pozwala widzom na zmianę wyświetlanych podczas meczu informacji oraz przeprowadzenie ich personalizacji. Nowa opcja dostępna jest na żądanie i pozwala otrzymać wiadomości takie, jak statystyki i wyniki każdej z uczestniczących w wydarzeniu drużyn, a także informacje na temat każdego z zawodników oraz całej drużynie. Możliwe jest również zapoznanie się z przegapionymi golami czy innymi, istotnymi dla meczu wydarzeniami.

Pakiet sportowy (źródło: Polsat Box Go)
Pakiet sportowy (źródło: Polsat Box Go)

Kolejne mecze już czekają na rozpoczęcie

Najbliższe spotkania meczowe odbędą się w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA 8 marca o 20:50, podczas których zagra Bayern Monachium przeciwko Paris Saint-Germain, a także Tottenham Hotspur i AC Milan. W przyszły wtorek 14 marca o 20:50 natomiast będzie można obejrzeć zmagania FC Porto z Inter Mediolan oraz Manchester City z RB Lipsk, a w środę 15 marca o 20:50 mecz rozegra SSC Napoli przeciwko Eintracht Frankfurt i Real Madryt z Liverpool F.C.