iGulu F1 (źródło: igulu.com)
iGulu F1 (źródło: igulu.com)

Z tym smart gadżetem sam przygotujesz swoje ulubione piwo w domu

Firma iGulu zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcie — iGulu Smart Capsule Homebrew Appliance F1. Urządzenie to ma być miłą odmianą w domowym warzeniu piwa.

Spersonalizowane piwo prosto z domowego browaru

iGulu F1 wyróżnia się na tle innych urządzeń do domowego warzenia piwa swoją zdolnością do fermentowania aż 1 galona (około 3,8 litra) piwa. Dzięki temu entuzjaści piwowarstwa domowego mogą cieszyć się większą ilością swojego ulubionego trunku. Urządzenie oferuje również monitorowanie temperatury online w czasie rzeczywistym, co pozwala na precyzyjne kontrolowanie całego procesu warzenia i osiąganie optymalnych wyników.

To, co wyróżnia ten smart gadżet, to wieloetapowy monitor fermentacji, który umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie i kontrolowanie różnych poszczególnych jej etapów. Funkcja ta otwiera drzwi do eksperymentowania z różnymi smakami i technikami warzenia, poszerzając kreatywne horyzonty użytkowników. Wyposażono go także we wbudowaną regulację ciśnienia CO2 i powietrza, co usprawnia proces karbonizacji, zapewniając spójność i doskonałe nasycenie piwa. Intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy LCD ma ułatwić obsługę, a także oferuje śledzenie całego procesu.

iGulu F1 piwo w domu (źródło: igulu.com)
Urządzenie iGulu F1 przygotuje ulubione piwo (źródło: igulu.com)

Dodatkowo użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane przepisy, dostosowując swoje trunki do własnych preferencji — można w nim stworzyć np. cydr, wina, kombuchę, wodę gazowaną, a nawet napoje owocowe. Urządzenie łączy się również z aplikacją iGulu, dając dostęp do zarządzania nimi, śledzenia procesu warzenia i funkcjonalności zdalnego sterowania. Przepisy są także przechowywane w chmurze.

Przykładowe napoje zrobione w urządzeniu (źródło: igulu.com)
Przykładowe napoje zrobione w urządzeniu (źródło: igulu.com)

Dzięki kompresorowi, F1 może schłodzić napoje do orzeźwiającej temperatury 4-5℃ w krótkim czasie, zapewniając świeże i satysfakcjonujące doznania smakowe. Niezależnie od tego, czy cieszysz się zimnym piwem po ciężkim dniu, czy organizujesz spotkania z przyjaciółmi, takie rozwiązanie może okazać się niezwykle wygodne.

Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 2426 złotych. Do tego należy doliczyć koszty przesyłki do Polski w kwocie 122 złotych. Dostawa ma być zrealizowana w terminie 15 do 20 lutego 2024.