Lampy
Lampy, źródło: Pixabay

VOCOlinc, czyli inteligentna, narożna lampa, którą dostosujesz do nastroju

VOCOlinc tworzy produkty, dzięki którym możemy dobrać oświetlenie w każdym kącie domu według własnych potrzeb. Tym razem firma poszerza ofertę o narożną inteligentną lampę.

Inteligentna lampa VOCOlinc
Inteligentna lampa VOCOlinc, źródło: VOCOlinc

Nowy wynalazek czy zwykła lampa?

Nowa inteligentna lampa narożna produkcji VOCOlinc to lampa podłogowa, która jest sterowana z poziomu smartfona. Dzięki jej kompatybilności z HomeKit, asystentem głosowym Google czy Alexa, możliwe jest sterowanie głosowe.

Lampa VOCOlinc ma możliwość pełnej regulacji jasności, temperatury barwy światła, a także wyboru jednego spośród 16 milionów kolorów. To może pozwolić na dostosowanie wszystkich parametrów światła, które potrzebne są w danym momencie, co może stwarzać atmosferę oraz nastrój dokładnie taki, jaki zechcemy.

Wyjątkową funkcją tej lampy jest wykorzystanie mikrofonu do ciągłego dostosowywania świateł do odtwarzanej muzyki i jej rytmu. Możliwe jest także wyświetlanie różnych kolorów wzdłuż lampy w jednym czasie.

Inteligentna lampa VOCOlinc
Lampy VOCOlinc, źródło: VOCOlinc

Lampa, która budzi

Lampy VOCOlinc wyposażone zostały w timer i harmonogram. Dzięki tym funkcjom można użyć lampy jako budzika świetlnego oraz ustawić automatyczne włączanie lub wyłączanie się o konkretnej porze. Instalacja lampy działa na zasadzie prostego podłączenia do gniazdka, a samodzielny montaż lampy to jedynie 5 minut.

Nowy produkt VOCOlinc ma wysokość około 145 cm i na stronie producenta kosztuje 79,99 euro, czyli niecałe 400 złotych.