(źródło: Vodylla)
(źródło: Vodylla)

Oto nowa platforma streamingowa! Vodylla to gratka dla pasjonatów historii i dokumentów

Filmy i seriale z platformy Vodylla dostępne są już dla polskich widzów. Miesięczna subskrypcja tego serwisu streamingowego wynosi 19,90 złotych. Jakie materiały znajdują się w ofercie nowej platformy VOD?

Serwis dla miłośników historii

Nowa platforma streamingowa Vodylla, jest już dostępna już w Polsce i oferuje przede wszystkim sporą gamę filmów dokumentalnych. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych, którzy zainteresowani są tematyką taką jak polityka czy historia, a także konflikty zbrojne, misje elitarnych sił specjalnych, jak również wywiady.

Platforma Vodylla to na dzień dzisiejszy zbiór zawierający 500 godzin bogatych w informacje i historię treści, która z czasem ma zostać jeszcze bardziej rozszerzona.

Jakie produkcje można obejrzeć w serwisie Vodylla?

Wśród pozycji filmowych dostępne są również znane i wysoko oceniane dokumenty kinowe, a wśród nich znajdują się propozycje, które otrzymały nominację do Oscara, a także odznaczane podczas różnych festiwali filmowych. W ofercie można odnaleźć również mini seriale oraz serie odcinków dokumentalnych.

Dzięki temu serwisowi można już obejrzeć „Carter Land”, który został nominowany do Oscara, a także dokument „Navy SEALs – Nieznana historia”, omawiający tematykę elity światowej wojskowości. W przyszłości natomiast biblioteka ma zostać urozmaicona produkcjami dokumentalnymi wywodzącymi się z RDF Entertainment.

Póki co platforma ograniczona jest do przeglądarek, a posiadacze urządzeń mobilnych marki Apple otrzymali możliwość uruchomienia bezpośredniego streamingu na telewizory. Serwis ruszył w poniedziałek 8 maja, a miesięczny dostęp to koszt związany z opłatą w wysokości 19,90 złotych.