Wiosenne wyprzedaże smart home - gniazdka, żarówki i nie tylko do 45% taniej!

Wiosenne wyprzedaże smart home – gniazdka, żarówki i nie tylko do 45% taniej!

Wiosenne porządki i nadchodzące święta wielkanocne to dobra okazja by pomyśleć o rozbudowie już posiadanych rozwiązań inteligentnego domu, albo rozpocząć swoją przygodę z tego typu urządzeniami. Teraz wiele urządzeń, w tym bardzo tanich, można kupić w okazyjnych cenach, nawet 45% taniej.

Wiosenne porządki z x-kom

Wymieniane urządzenia dostępne są w sklepie internetowym x-kom.pl. By skorzystać z promocji wystarczy posłużyć się kodem rabatowym porzadki. Należy się jednak pospieszyć, gdyż obniżone ceny obowiązują tylko do 1 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, a liczba niektórych sprzętów jest mocno ograniczona. Najciekawsze propozycje podzieliliśmy na kilka podstawowych kategorii, dla łatwiejszego rozeznania w ofercie.

Inteligentne gniazdka

Inteligentne gniazdka to urządzenia, od których warto rozpocząć budowę inteligentnego domu. Możliwość włączania i wyłączania urządzeń z poziomu aplikacji mobilnej czy asystenta głosowego okazuje się bardzo przydatna, a jeszcze większą funkcjonalność uzyskamy, gdy zdecydujemy się na wybór gniazdka z wbudowanym miernikiem zużycia energii. Z oferty x-kom warto sięgnąć po następujące:

Szczególnie ciekawie prezentują się dwa modele: najtańszy – Gosund Nite Bird SP211 posiada wbudowany rozgałęźnik a Tenda Beli SP9- miernik zużycia energii.

Inteligentne gniazdko Melink / fot. Kacper Żarski
Inteligentne gniazdko Melink podłączymy razem z innymi urządzeniami w jednym gniazdku / fot. Kacper Żarski

Oświetlenie

Kolejnym, bardzo istotnym elementem inteligentnego domu jest oświetlenie. W ofercie promocyjnej znajdziemy zarówno czujniki, jak i żarówki. Znalazły się tutaj rozwiązania na każdą kieszeń – od podstawowych z oferty Yeelight, po renomowane Philips Hue.

Rozwiązań Philips Hue nikomu nie trzeba przedstawiać – to prawdopodobnie najlepszy system inteligentnego oświetlenia na rynku, jednak jakość ma swoją cenę. Szukający tańszych opcji powinni rozważyć propozycje Yeelight i Xiaomi.

philips hue play

Bezpieczeństwo

Kwestię bezpieczeństwa domu najlepiej powierzyć specjalistom, na przykład takim, jak firma Yale, która w chronieniu najcenniejszych miejsc posiada imponujące doświadczenie, przede wszystkim jako producent zamków. W jej ofercie znaleźć można jednak nie tylko zamki, ale też kamery czy gotowe zestawy monitoringu domowego:

Wiosenne wyprzedaże smart home - gniazdka, żarówki i nie tylko do 45% taniej!

Ogrzewanie

W promocji sklepu x-kom znaleźć możemy zarówno całe zestawy sterowania ogrzewaniem domu, jak i pojedyncze elementy. Będą to urządzenia z oferty Honeywell:

Zdrowie

Wiosna to dla wielu z nas czas zrzucania kilogramów przybyłych po zimowym lenistwie. W monitorowaniu postępów może pomóc inteligentna waga, na przykład realme Smart Scale, dostępna w x-kom za 85 złotych.

Pełna oferta wyprzedażowa dostępna jest na stronie internetowej x-kom.pl. Zachęcamy do skorzystania i przekonania się, że budowa własnego smart home może być naprawdę tania, o ile wykażemy się instynktem łowcy promocji. To jedna z nich.