8H-Feel-leather-smart-electric-bed-X-Pro-2
Źródło: gizmochina.com

Nowy produkt Xiaomi poprawi jakość twojego snu

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, by Xiaomi wkroczyło do Waszej sypialni nie tylko z oczyszczaczem powietrza czy odkurzaczem, jest taka szansa! Firma zaprezentowała inteligentne łóżko o strasznie długiej nazwie Xiaomi 8H Feel Leather Smart Bed X Pro, które na dniach trafi na croudfoundingową platformę Youpin.

Jeśli chodzi o sen, wszyscy wiemy, jak ważny jest on dla naszego dobrego samopoczucia. Sen odgrywa kluczową rolę w regulacji naszych rytmów biologicznych, pomaga organizmowi odzyskać siły po oddziaływaniu stresu i w regeneracji po długim dniu. Niewystarczająca ilość snu może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, dlatego tak ważne jest, aby dobrze się wysypiać.

Xiaomi 8H Feel Leather Smart Bed X Pro, czyli przeciwnik złego snu

Xiaomi 8H Feel leather Smart Bed X Pro to inteligentne łóżko, które wykorzystuje specjalne wbudowane tagi RFID do komunikacji z aplikacją towarzyszącą. Aplikacja ta pozwala ustawić przypomnienia o wstaniu z łóżka, kontrolować temperaturę, ustawiać i sprawdzać alarmy i wiele więcej.

Inteligentne łóżko Xiaomi ma wbudowany czujnik temperatury, który pomaga regulować temperaturę materaca za pomocą wbudowanego podgrzewacza. Możesz ustawić przypomnienia o zejściu z łóżka, sprawdzić analizę snu i kontrolować temperaturę.

Xiaomi 8H Feel leather Smart Bed X Pro ma gładki wierzch, który jest miękki w dotyku. Pokrowiec jest wykonany z oddychających materiałów, które zapewniają chłodny sen. Materac Xiaomi ma również wbudowany czujnik temperatury, który pomaga regulować temperaturę materaca za pomocą wbudowanej grzałki.

Nowe inteligentne łóżko charakteryzuje się regulacją kąta oparcia pleców i nóg. Jeżeli chodzi o plecy, mamy możliwość regulacji od 0 do 60 stopni. Ustawienie położenia nóg jest dostępne w zakresie od 0 do 40 stopni. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli nie tylko wygodnie się wyspać, ale również komfortowo odpocząć, np. podczas czytania książki.

Xiaomi 8H feel Pro
Źródło: xiaomiyoupin.com

Cena wysoka, ale czy dobry sen nie jest warty każdej ceny?

Producent zapowiedział, że łóżko dostępne będzie w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i pomarańczowym. Można odnieść wrażeni, że zadbał o każdy szczegół w najmniejszym calu. Do funkcji trochę mniej smart można dołączyć opcje modyfikacji twardości materaca. Dodam jeszcze tylko, że jego udźwig to do 600 kg.

Produkt ten jest na pewno ciekawą opcją dla ludzi ceniących jakościowy sen, jednak chęć dobrego odpoczynku poniesie za sobą koszt. Materac ma kosztować około 4300 złotych, co jest sporym kosztem patrząc na ceny materaców nie „smart”.