Xiaomi Mi LED TV 4S - fajny telewizor w jeszcze fajniejszej cenie

Xiaomi Mi LED TV 4S – fajny telewizor w jeszcze fajniejszej cenie

Festiwal fanów Xiaomi to okazja, by nabyć wiele produktów tego szalenie popularnego w Polsce, chińskiego producenta w znacznie niższych cenach niż zazwyczaj. Do grona przecenionych produktów właśnie dołączył naprawdę fajny telewizor – Xiaomi Mi LED TV 4S.

Wszystko, czego trzeba za naprawdę niewiele

Cóż powiedzieć o telewizorze Xiaomi Mi LED TV 4S? Chyba wystarczy tylko tyle, że w swojej cenie potrafi zaoferować wszystko to, czego trzeba by zaspokoić potrzeby odbiorcy szukającego taniego telewizora do codziennego korzystania. Świetnie nada się również jako drugi telewizor w domu, gdy nie możemy dogadać się z domownikami odnośnie tego, co w danym momencie chcemy oglądać, albo do umieszczenia go w pomieszczeniu, w którym będzie używany nieco rzadziej, na przykład sypialni.

Przekątna 43 cale, podświetlenie LED, rozdzielczość 4K i platforma Android TV to powody, dla których warto zwrócić na niego uwagę.

Xiaomi Mi LED TV 4S fot. Xiaomi
Xiaomi Mi LED TV 4S fot. Xiaomi

Festiwal fanów Xiaomi – Mi LED TV 4S jeszcze taniej!

Telewizor, o którym mowa, na co dzień kosztuje 1799 złotych, przez co uważany jest za jeden z najbardziej opłacalnych wyborów w swojej klasie. Teraz, dzięki ofercie promocyjnej dostępny jest jeszcze taniej – za 1399 złotych!

Okazyjna sprzedaż trwa do 15 kwietnia 2021 roku. Prowadzona jest w oficjalnych sklepach Xiaomi (mi-home.pl, mimarkt.pl, mistore.pl) oraz w dużych sieciach handlowych (RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom.pl, Neonet).

Szukasz telewizora za niewielkie pieniądze? Teraz można go mieć wydając jeszcze mniej!