Black Friday 2023 (źródło: Xiaomi)
Black Friday 2023 (źródło: Xiaomi)

Xiaomi sypnęło promocjami na znane produkty. Ile można zaoszczędzić?

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, a marka Xiaomi już teraz uruchomiła promocję na kilka ciekawych produktów. Obniżone ceny obowiązują do 27 listopada br. Na jakich urządzeniach można zaoszczędzić?

Robot Xiaomi sprzątnie dom za Ciebie

Inteligentne roboty odkurzające to produkty coraz bardziej zyskujące na popularności. Wyręczają nas w domowych, żmudnych obowiązkach, odkurzą, część modeli nawet umyje podłogi, a użytkownik w tym czasie może odpocząć, pobawić się z dzieckiem czy wyjść na spacer lub zakupy.

Xiaomi jest właścicielem sporego portfolio automatycznych odkurzaczy i niektóre z nich można teraz kupić w obniżonej cenie. Jednym z nich jest Vacuum Mop S10, który został uzbrojony w wydajną baterię o pojemności 3200 mAh. Oznacza to, że jest w stanie pracować przez 130 minut w trybie standardowym na jednym ładowaniu, odkurzając i mopując podłogi. Sprzęt otrzymał dostęp do wielu czujników oraz nawigacji laserowej, wykryje przeszkody oraz nie spadnie ze schodów. Może zapamiętać kilka pięter, dzięki czemu sprawdzi się w wielopoziomowych mieszkaniach i domach. Robot dostępny jest teraz za 999 złotych, czyli aż 300 złotych taniej w porównaniu do ceny regularnej.

Robot Vacuum Mop S10 (źródło: Xiaomi)
Robot Vacuum Mop S10 (źródło: Xiaomi)

W promocji znalazł się także Xiaomi Vacuum Mop X10, który został wyposażony w sporą stację ładującą i czyszczącą, dzięki czemu robot może samodzielnie się opróżniać, gdy wykryje taką potrzebę. Użytkownik może zatem zapomnieć o codziennym opróżnianiu zbiornika: wystarczy, że wysypie odpady i kurz z pojemnika stacji czyszczącej raz na 60 cykli sprzątania. Model ten otrzymał sporą baterię o pojemności 5200 mAh, która umożliwia pracę na jednym ładowaniu nawet przez 180 minut w trybie standardowym. Urządzenie to nada się więc doskonale dla mieszkań i domów o dużym metrażu. Promocyjna cena tego modelu wynosi 1799 złotych, zamiast 2199 złotych.

Robot Vacuum Mop X10 (źródło: Xiaomi)
Robot Vacuum Mop X10 (źródło: Xiaomi)

W niższej cenie z okazji tegorocznego Black Friday można także dopaść Xiaomi Vacuum Mop E10. Jego koszt to 799 złotych, czyli o 100 złotych taniej w porównaniu do ceny regularnej.

Robot Vacuum Mop E10 (źródło: Xiaomi)
Robot Vacuum Mop E10 (źródło: Xiaomi)

Hulajnogi elektryczne w niższych cenach

Moda na hulajnogi elektryczne wciąż trwa, a pojazdy te mają w sobie potencjał. Pozwalają na dość szybkie przemieszczanie się na niedalekie odległości i doskonale sprawdzą się w ruchliwych miastach, gdzie np. trudno byłoby znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu.

Xiaomi do tegorocznych okazji na Black Friday dorzuciło też dwie wydajne hulajnogi. Mi Electric Scooter Pro 2 to pojazd wyposażony w sporą baterię o pojemności 474 Wh, co oznacza, że użytkownik na jednym ładowaniu może pokonać nawet 45 kilometrów. Model ten jest w stanie poruszać się z prędkością sięgającą do maksymalnie 20 km/h. Hulajnoga o masie 14,2 kg otrzymała dostęp do KERS, czyli systemu odzyskiwania energii kinetycznej. Rozwiązanie to pozwala na ładowanie baterii w trakcie jazdy, gdy kierujący decyduje się na hamowanie czy zjeżdża z wzniesień, co można monitorować i regulować w wygodnej aplikacji Mi Home. Cena promocyjna Mi Electric Scooter Pro 2 wynosi 2199 złotych, a więc aż 600 złotych mniej w porównaniu do ceny regularnej.

Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 (źródło: Xiaomi)
Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 (źródło: Xiaomi)

Wśród okazji na Black Friday pojawił się także nieco lżejszy, ważący 13 kilogramów model Mi Electric Scooter 3. Hulajnoga ta została wyposażona w koła o rozmiarze 8,5 cala, co bezpośrednio wpływa na komfortową jazdę. Funkcje pojazdu można konfigurować za pomocą aplikacji dedykowanej na urządzenia mobilne. Wśród wyposażenia znalazły się odblaski, wyświetlacz i intuicyjne przyciski, pozwalające na wybór trybów prędkości jazdy, takich jak 5 km/h, 10 km/h, 15 km/h lub 20 km/h. Obecna cena wynosi 1799 złotych, zamiast 2399 złotych.

Hulajnoga Mi Electric Scooter 3 (źródło: Xiaomi)
Hulajnoga Mi Electric Scooter 3 (źródło: Xiaomi)

Więcej propozycji marki z okazji Black Friday

W ofercie promocyjnej pojawiły się także frytkownice beztłuszczowe. Mi Smart Air Fryer o pojemności 3,5 litra można kupić za 299 złotych, zamiast 399 złotych. Ponadto Xiaomi obniżyło cenę Mi Smart Air Fryer Pro o pojemności 4 litrów, które z pewności wyróżnia się oknem ulokowanym z przodu urządzenia, przez które można podglądać przygotowywaną potrawę. Obecna cena tego sprzętu została zredukowana z 499 złotych do 389 złotych. Xiaomi obniżyło także cenę oczyszczacza powietrza Smart Air Purifier 4 Lite, który przyda się szczególnie zimą. Sprzęt ten można teraz kupić za 549 złotych, zamiast 699 złotych.