Xiaomi Spring Festival 2022
źródło: mi-home.pl

Xiaomi Spring Festival wystartował. Złap urządzenia Smart Home w niższych cenach

Wiosna to świetny czas na domowe porządki. Firma Xiaomi przygotowała z tej okazji wiele ciekawych promocji, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Co ciekawego oferuje producent w ramach Xiaomi Spring Festival?

Czyste powietrze na wiosnę

Choć minusowe temperatury nareszcie zaczynają odpuszczać, jakość powietrza wciąż może nie być najlepsza. Należy jednak pamiętać, że to, czym oddychamy, może odbijać się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Z pomocą może przyjść domowy oczyszczacz powietrza, taki jak Xiaomi Mi Air Purifier 3C.

Urządzenie ma bardzo wydajny trójwarstwowy filtr z wbudowanym True HEPA, dzięki któremu jest w stanie usunąć nawet 99,97% cząsteczek o wielkości 0.3 μm. Producent zapewnia, że urządzenie zostało wyposażone również w precyzyjne laserowe czujniki, dzięki którym prędkość oczyszczania dostosowuje się automatycznie do potrzeb użytkownika i pozwala zapewnić nawet 5330 litrów oczyszczonego powietrza na minutę.

Cena regularna Mi Air Purifier 3C to 559 złotych. Podczas pierwszego tygodnia Xiaomi Spring Festival jego cena została obniżona do poziomu 439 złotych.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, fot. Katarzyna Pura (oiot.pl)

Xiaomi zadba o porządek w domu

Pomoc robotów sprzątających jest nieoceniona, w szczególności w trakcie wiosennych porządków. Dzięki nim, podłogi w mieszkaniu sprzątają się same – codziennie, doraźnie lub kiedykolwiek tylko chcemy. Ułatwia to zachowanie czystej przestrzeni do życia, a także znaczne zmniejszenie ilości kurzu w naszym otoczeniu, co z pewnością docenią alergicy.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
fot. Katarzyna Pura (oiot.pl)

W ramach wyznaczonych przez Xiaomi promocji można teraz kupić dwa modele robotów sprzątających w niższych cenach. Są to Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite oraz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro. Jak wskazują nazwy, oba są przeznaczone do sprzątania podłóg na sucho i na mokro.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite to najbardziej podstawowy model dla mało wymagających użytkowników. Cechuje się on najprostszymi funkcjami, skutecznym odkurzaczniem oraz atrakcyjną ceną, która teraz stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. W ramach wiosennej akcji Xiaomi, model ten można złapać w cenie 899 złotych zamiast standardowych 1099 złotych.

Model z dopiskiem „Pro” w nazwie to znacznie bardziej atrakcyjna propozycja. Robot ten został wyposażony również w skaner laserowy, dzięki któremu możliwe jest mapowanie pomieszczeń, a następnie kierowanie robota tylko do wybranych z nich.

Urządzenie umożliwia również dostosowywanie mocy sprzątania w poszczególnych pokojach, a na tym jego zalety się nie kończą. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro można teraz kupić w cenie promocyjnej 1799 złotych, czyli o 200 złotych taniej niż standardowo.

Powyższe promocje obowiązują w trakcie pierwszego tygodnia Wiosennego Festiwalu Xiaomi, czyli do 18 kwietnia 2022 roku. Produkty w cenach promocyjnych można znaleźć w sklepach Xiaomi Store, na stronach autoryzowanych sprzedawców marki, u operatorów komórkowych oraz w wybranych sieciach sprzedaży.

Aktualizacja: Drugi tydzień wiosennych promocji

Festiwal wiosennych obniżek Xiaomi wciąż trwa. W drugim tygodniu promocji producent zdecydował się nieco zmodyfikować ofertę produktów Smart Home objętych akcją. Do 24 kwietnia przedłużone zostały obniżki na opisywany powyżej oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 3C oraz robota sprzątającego Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro.

Xiaomi zdecydował jednak o zastąpieniu promocji na robota Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite ciekawą obniżką na ręczny odkurzacz Handheld Vacuum Cleaner G11. Oferuje on moc ssania do 185 AW oraz inteligentną szczotkę dostosowaną do wielu powierzchni – od płytek, przez panele aż po wykładziny i dywany. Producent wyposażył urządzenie w czujnik kurzu na podczerwień, dzięki któremu wykrywa stopień zanieczyszczenia i jest w stanie automatycznie regulować moc sprzątania.

W ramach oferty w drugim tygodniu Xiaomi Spring Festival, odkurzacz Handheld Vacuum Cleaner G11 jest dostępny w cenie 1599 zł zamiast regularnej ceny 1799 zł.