SkyShowtime (Źródło: https://www.skyshowtime.com/pl)
SkyShowtime (Źródło: skyshowtime.com/pl)

Abonament SkyShowtime w niższej cenie! Kto może skorzystać?

SkyShowtime w Polsce działa od lutego 2023 roku. W tym krótkim czasie zyskał naprawdę wielu fanów. Dlatego też, właściciele platformy co jakiś czas proponują promocyjne ceny na abonament, zachęcając kolejnych widzów. Za ile można teraz wykupić subskrypcję i jakie są haczyki?

Bogata biblioteka platformy SkyShowtime

Platformy streamingowe to jedno z rozwiązań, które dla wielu osób są całkowitym zastępstwem dla tradycyjnej telewizji. Bogata biblioteka treści zawiera nie tylko filmy, ale również seriale czy wszelkiego rodzaju programy. Z serwisów tego typu można korzystać na komputerach, telewizorach czy urządzeniach mobilnych.

Gama platform dostępnych w Polsce co jakiś czas się poszerza. W taki właśnie sposób możemy korzystać np. z seriwsu Netflix, HBO MAX, Disney+, Amazon Prime Video, Canal+, Player, a do tego grona, na tegoroczne walentynki, dołączyło również SkyShowtime.

W dość bogatej bibliotece tej platformy można wspomnieć m. in. o propozycjach pochodzących z wytwórni takich, jak Peacock, DreamWorks, Sky, Universal, Nickelodeon, SHOWTIME, Paramount+ czy Paramount Pictures. Różnorodne treści sprawiają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Standardowy koszt miesięcznej subskrypcji SkyShowtime kosztuje 24,99 złotych, jednak na powitanie platformy cena została obniżona do 12,49 złotych. Teraz natomiast właściciele zaproponowali kolejną obniżkę. Kto może z niej skorzystać?

Promocja na abonament (źródło: SkyShowtime)
Promocja na abonament (źródło: SkyShowtime)

Obniżona cena, ale…

Cena SkyShowtime zostaje teraz obniżona z 24,99 złotych do 14,99 złotych za miesięczny pakiet subskrypcyjny. Tańszy abonament obowiązuje jednak wyłącznie nowych użytkowników, a dokładniej: dla nowych kont.

Co więcej, wysokość opłaty będzie działała przez rok. Po upływie 12 miesięcy natomiast cena subskrypcji wzrośnie do standardowej kwoty w wysokości 24,99 złotych. Promocja już się rozpoczęła i będzie trwać do 30 września 2023 roku.