SkyShowtime (Źródło: https://www.skyshowtime.com/pl)
SkyShowtime (Źródło: skyshowtime.com/pl)

SkyShowtime oficjalnie w Polsce! Na start dobra promocja

Zapowiadana w Polsce aplikacja SkyShowtime dostępna jest już od dzisiaj. Z okazji wejścia do naszego kraju platforma VoD przygotowała bardzo atrakcyjną promocję.

Potężny serwis VOD z mocnym startem

Serwisy VoD to szalenie popularna usługa na świecie i w Polsce, gdzie liczba subskrybentów tego typu rozrywki rośnie jak na drożdżach. Nic dziwnego – platformy oferują wolność i wybór niespotykany w żadnych innych mediach, a dzięki nowopowstającym serwisom możemy zobaczyć nie tylko najnowsze hity, ale również zapomniane klasyki. Dzisiaj do szerokiej puli tego typu usług w Polsce dołącza od dawna zapowiadany SkyShowtime, dostępny na Samsung Smart TV, Google TV, Android TV oraz LG webOS. Ponadto korzystanie z serwisu możliwe jest też na Chromecast, ChromeOS, macOS i Windows.

Czym wyróżnia się nowa platforma, która szykowała się do startu w naszym kraju już od dłuższego czasu?

Oprócz ogromnej bazy filmów i seriali, o której za chwilę, platforma przygotowała specjalną promocję. Zamiast 24,99 złotych za miesięczną subskrypcję zapłacimy tylko 12,49 złotych, pod warunkiem zarejestrowania się i wykupienia abonamentu do 28 marca 2023 roku.

Zniżka obowiązuje do czasu zakończenia subskrypcji – po anulowaniu i wykupieniu ponownie koniecznie będzie zapłacenie pełnej ceny. Dostęp do platformy możliwy jest z maksymalnie 3 urządzeń. Możliwe jest też stworzenie profilu poniżej 18. i 12. roku życia.

SkyShowtime (Źródło: news.samsung.com)
SkyShowtime (Źródło: news.samsung.com)

Co oferuje SkyShowtime?

Serwis SkyShowtime, dostępny również w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech,  Kosowie, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Norwegii, Niderlandach, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji, oferuje bogatą filmową i serialową bibliotekę. W ramach subskrypcji widzowie mogą oglądać filmy i seriale takich wytwórni jak Paramount Pictures i Universal Pictures, Paramount+, Nickelodeon, DreamWorks Animation,  Showtime, Peacock i Sky Studios. Pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.

Warto zaznaczyć, że SkyShowtime jest miejscem wyłącznych premier filmów kinowych wytwórni Universal i Paramount, a także premier seriali z sieci Paramount, NBCU i Sky. Aby w pełni wykorzystać potencjał SkyShowtime konieczne jest połączenie internetowe o prędkości minimum 5,5 Mbit/s.

Na marginesie –  SkyShowtime zastrzega sobie, że wysokość opłaty miesięcznej może w przyszłości wzrosnąć – użytkownicy zostaną o tym powiadomieni z co najmniej jednomiesięcznym wyprzedzeniem. Szczegółowe warunki promocji dostępne są tutaj.