Inteligentna kuweta dla kota (źródło: LALAHOME)
Inteligentna kuweta dla kota (źródło: LALAHOME)

Marzenie właścicieli kotów. Inteligentna kuweta z automatycznym uzupełnianiem żwirku

LALAHOME wprowadza innowacyjne rozwiązanie do domowego świata zwierząt. Najnowsze urządzenie to inteligentna kuweta dedykowana dla kotów, która jako pierwsza na świecie automatycznie uzupełnia żwirek.

Innowacyjne technologie oszczędzające żwirek

LALAHOME Real Scooper to pierwsza inteligentna kuweta, która samodzielnie uzupełnia żwirek oraz kontroluje emitowane, nieprzyjemne zapachy. Przełomowa funkcja automatycznego dodawania żwirku pozwala na ograniczenie zaangażowania opiekuna pupila, który może zapomnieć o przykrych obowiązkach nawet na siedem dni.

Ta inteligentna kuweta przeprowadza nieustanną kontrolę poziomu żwirku, a gdy zostanie wykryty minimalny próg, w sposób automatyczny uzupełniany jest materiał zwalczający zapach. Co więcej, innowacyjna konstrukcja nabierania oddziela zgromadzone w żwirku odpady, bez konieczności wyrzucania całego żwirku, przekładając się na oszczędności. Urządzenie oferuje również technologię sterylizacji UV, dodatkowo higienizując żwirek oraz zwalczając nieprzyjemne zapachy.

Marzenie właścicieli kotów. Inteligentna kuweta z automatycznym uzupełnianiem żwirku

Inteligentna kuweta wyręczy z przykrego obowiązku

Producent nowej smart kuwety zadbał w pełni o bezpieczeństwo naszych kociaków, uzupełniając je o rozbudowane mechanizmy ochronne. Wśród nich można wymienić m. in. wykrywanie masy, czujniki podczerwieni oraz inteligentne wykrywanie kotów. Zamykany pojemnik na odpady jest zabezpieczony przed wydostawaniem się niepożądanych zapachów i jednocześnie zabezpieczony przed ewentualnym przytrzaśnięciem łap czy ogona zwierzaka.

Inteligentna kuweta dla kota (źródło: LALAHOME)
Inteligentna kuweta dla kota (źródło: LALAHOME)

Inteligentna kuweta dla kota łączy się za pośrednictwem sieci Wi-Fi 5G oraz 2.4 GHz z urządzeniem mobilnym właściciela. Dzięki temu, opiekun otrzymuje bieżące informacje na temat masy kota czy też częstotliwości korzystania z kuwety, co sprawia, że może bardzo szybko zareagować w przypadku zagrożenia zdrowia kociaka. Użytkownik zostanie także automatycznie poinformowany o konieczności opróżnienia zbiornika, co ograniczone zostało wyłącznie do wyjęcia napełnionego worka, lub uzupełnienia komory nowym żwirkiem.

Sprzęt przeznaczony jest dla kotów o różnej masie i wielkości, a pojemnik kuwety osiąga aż 80 litrów. Kosz na odpadki natomiast osiąga pojemność rzędu 8 litrów. Urządzenie można zamówić w ramach przedsprzedaży poprzez portal Indiegogo, póki co za kwotę wynoszącą około 1600 złotych, zamiast 4300 złotych. Wysyłka planowana jest na październik 2023 roku.