Lilboxy Max Smart Kuweta
źródło: Lilboxy

Coś dla kociarzy – inteligenta, samoczyszcząca się kuweta!

Na Kickstarterze pojawił się naprawdę ciekawy projekt – samoczyszcząca się kuweta dla kota. Propozycja firmy Lilboxy wyróżnia się na tle innych rozmiarami, a także funkcjonalnością. Jest to inteligentne rozwiązanie, którym możemy sterować przy pomocy aplikacji. Kociarze (i ich koty) będą wniebowzięci!

Samoczyszcząca, inteligenta kuweta Lilboxy Max

Lilboxy Max to wręcz idealne urządzenie dla właścicieli kotów, którzy cenią sobie wygodę. Jest to naprawdę pojemna kuweta, w której bezproblemowo zmieści się kilku pupili, co pozwoli zaoszczędzić miejsce, a możliwości, jakie zapewnia, są naprawdę imponujące. Kuweta ma pojemność 6 l.

Mimo funkcji czyszczenia, urządzenie ma ma pokładzie wiele czujników, które mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pupilowi. Jeśli uruchamiane jest czyszczenie, a kot będzie zbliżał ku kuwecie (albo zamierzał do niej wchodzić), czujniki to wykryją i tryb zostanie natychmiastowo wyłączony.

Lilboxy Kuweta
źródło: Lilboxy

Sterowana przy pomocy smartfona

Kuweta Lilboxy Max ułatwi życie właścicielom kotów – całością można sterować zdalnie przy pomocy dedykowanej aplikacji – ta będzie dostępna zarówno na telefony z Androidem, jak i systemem iOS (która na czas pisania artykułu jest jeszcze w trakcie prac). Można tam będzie zaplanować godzinę czyszczenia, samodzielnie uruchomić je – gdy przykładowo wychodzimy w pośpiechu z domu/mieszkania. Całość nie jest także głośna, bo podczas czyszczenia ma generować zaledwie 35 dB, a więc w nocy nie powinna zakłócić snu.

Dodatkowo kuweta ma w środku specjalną matę, która ułatwia zbieranie odpadów, a także chroni pupila przed roztoczami i bakteriami.

Producent nie zapomniał o rozwiązaniu jednego z największych problemów typowej kuwety – przykrego zapachu. Lilboxy Max ma na pokładzie system izolacji nieprzyjemnych zapachów – urządzenie bezproblemowo postawimy w salonie. Jest także funkcja eliminowania zarazków – takich jak Pseudomonas aeruginosa czy Candida albicans – tak, aby chronić i zwierzęta i ich właścicieli.

Lilboxy Max Smart Kuweta
źródło: Lilboxy

Inteligentna kuweta Lilboxy Max prezentuje się całkiem zgrabnie. Można ją kupić w ramach platformy Kickstarter – wpłacając odpowiednią kwotę, obecnie 249 dolarów (równowartość 1230 złotych) w zestawie Super Early Bird. Sugerowana cena detaliczna podawana przez producenta to 359 dolarów (~ 1780 złotych), a wysyłka ma być realizowana w grudniu br.