amofit s
amofit s

Amofit S poprawi sen i zmniejszy stres

Jak wiadomo, stres jest powszechnie obecny w naszym życiu. Niestety, często prowadzi on do złego samopoczucia, zmęczenia, a nawet w skrajnych przypadkach do całkowitej utraty zdrowia. Dlatego też tak ważne jest, aby podjąć odpowiednie kroki w celu jego redukcji. To przyniesie nam nie tylko zdrowsze życie, ale przyczyni się do opóźnienia całego procesu starzenia. Właśnie opracowano projekt, mający nam w tym pomóc. Oto Amofit S.

Amofit S to urządzenie do zadań specjalnych

Amofit S to przełomowy gadżet do noszenia, który ma do wykonania poważne zadanie. Urządzenie powstało w pracowni firmy Amo Lab w ciągu 6 ostatnich lat. Jego głównym celem jest poprawa jakości snu przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu i odczuwalnego niepokoju przez użytkownika.

Aktualnie Amofit S jest dostępny na platformie crowdfundingowej Indiegogo, gdzie rozpoczęła się zbiórka funduszy na realizację projektu. Co więcej, producent w przypadku niezadowolenia obiecuje 30-dniową gwarancję i zwrot pieniędzy.

Zmienność rytmu serca (HRV) działa jako biomarker w zdrowiu i chorobie. Jest to również najlepszy biomarker do śledzenia długowieczności człowieka. Pierwotnym celem naszego zespołu naukowców jest opracowanie bioelektronicznej medycyny przewlekłego bólu za pomocą technologii stymulacji nerwu błędnego (VNS).

Mówi Min Kyu, dyrektor generalny firmy, o inspiracji stojącej za projektem.
amofit s
Amofit s

Jak działa Amofit S?

Amofit S wykorzystuje naukę, która w połączeniu z technologią poprawia stan ludzkiego organizmu. Regulując autonomiczny układ nerwowy, zmniejsza ryzyko nadciśnienia, chorób serca i udaru mózgu.

Istnieją różne choroby przewlekłe, które trudno rozwiązać za pomocą nowoczesnej technologii medycznej. Wśród nich „niewidzialne” choroby, takie jak przewlekły stres, lęk i brak snu, negatywnie wpływają i zakłócają nasz układ odpornościowy oraz zwiększają ryzyko rozwoju lub pogorszenia się chorób. Amofit S zapewnia łatwe rozwiązanie problemów, które są zasadniczo trudne do rozwiązania we współczesnym systemie opieki zdrowotnej, takich jak bezsenność, stres i zaburzenia nerwowe.

Urządzenie jest naprawdę niewielkie. Jego średnica to zaledwie 1,5 cm, a waga – tylko 0,01 kilograma. Można je przymocować na przykład do ubrania za pomocą dołączonego klipsa lub też nosić jako naszyjnik. Efektywny zasięg w obu przypadkach wynosi około 22 cm, więc nie ma potrzeby przyklejania urządzenia bezpośrednio na skórę. Urządzenie ma baterię 80 mAh, która powinna wystarczyć na 9 godzin pracy. Jej ładowanie trwa do 1,5 godziny.

Znalazły się tu dwa tryby pracy – spokój i skupienie. Pierwszy z nich generuje sygnał elektromagnetyczny, który pomaga poprawić sen i wewnętrzną równowagę organizmu poprzez zwiększenie napięcia nerwu błędnego i aktywację przywspółczulnego układu nerwowego. Drugi tryb poprawia pamięć i kreatywność poprzez zwiększenie fal mózgowych Alfa.