Brother CUBE_Pro_1
Brother CUBE_Pro_1

Brother P-touch CUBE Pro – szybkie i łatwe drukowanie etykiet bez użycia kabli

Brother – producent, który ma w swojej ofercie szeroką gamę drukarek, urządzeń domowych i biurowych -wprowadził kolejną nowość do swojej oferty. Tym razem zadowoleni powinni być użytkownicy, którzy stawiają przede wszystkim na mobilność. P-touch CUBE Pro to kompaktowa drukarka etykiet i taśm wstążkowych z ładowaniem przez USB. Oferuje komunikację bezprzewodową z urządzeniami mobilnymi oraz stacjonarnymi, dzięki zastosowaniu łączności Bluetooth.

Druk etykiet szybki i prosty

Drukarka P-touch CUBE to nowy sposób na tworzenie stylowych i eleganckich etykiet, a także taśm wstążkowych do prezentów, rękodzieła, oznaczania domu oraz wielu innych zastosowań. Jej główną zaletą jest to, że jest niewielka i może pracować w zasadzie wszędzie.

Wykorzystanie technologii Bluetooth daje użytkownikowi możliwość bezpośredniego druku ze smartfona, tabletu oraz komputera. Do wyboru mamy etykiety w różnych kolorach i wzorach o szerokości od 3,5 mm do 36 mm.

Brother CUBE_Pro_1
Brother CUBE Pro 1 fot. Brother

Jak wygląda tworzenie etykiet?

Cały proces jest niezwykle prosty. Odpalamy aplikację P-touch Editor na komputerze i w zasadzie jest już ona gotowa do pracy. Sama edycja pozwala na dodanie tekstu, obrazów czy też przeróżnych ramek. W zasadzie ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Dodatkowo cały proces może odbywać się z poziomu urządzenia mobilnego, dzięki wykorzystaniu oprogramowania P-touch Design&Print 2. Są tu do wyboru wstępnie zaprojektowane szablony, które mają opcję edytowania ich według naszych potrzeb. Dodatkowo nowy model P-touch CUBE Pro umożliwia szybkie przygotowanie kodów kreskowych i QR.

Drukarka etykiet pracuje na taśmach Tze, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Powinny sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Urządzenie może być zastosowane w biurze, handlu detalicznym, edukacji, służbie zdrowia, hotelarstwie czy nawet w logistyce. Jego kompaktowość pozwala na szybkie przenoszenie między różnymi pomieszczeniami, w zależności od aktualnych potrzeb.

Brother CUBE_Pro_1
Brother CUBE Pro 1 fot. Brother

Drukarka P-touch CUBE jest objęta 3-letnią gwarancją producenta.