Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Czarny Lidlomix w promocyjnej cenie trafia do sklepów stacjonarnych

Popularny pomocnik kuchenny Monsieur Cuisine Smart w czarnej wersji trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych już 11 grudnia 2023 roku. Stylowy Lidlomix będzie dostępny w cenie obniżonej o 300 złotych. Co potrafi robot i w jakiej cenie będzie można go zdobyć?

Robot, który pomoże w gotowaniu

Monsieur Cuisine Smart to robot kuchenny o szerokich możliwościach, którego dystrybutorem jest sieć sklepów Lidl. Urządzenie o mocy rzędu 1200 W zostało wyposażone w spory wyświetlacz, którego przekątna to 8 cali. Ekran pozwala użytkownikowi w wygodny sposób przeglądać dostępne przepisy czy wybierać programy. Część instrukcji gotowania można uruchomić w postaci filmów, a sprzęt można obsługiwać za pomocą poleceń głosowych z wykorzystaniem Asystenta Google.

Lidlomix pozwala na wybór konkretnego programu lub też ręczne dostosowanie parametrów, takich jak temperatura, prędkość obrotów czy czas. Użytkownik może uruchamiać sous-vide, rozdrabnianie, gotowanie ręczne, wolne, na parze czy smażenie, fermentowanie i wiele innych. Robota można też w łatwy sposób wyczyścić za pomocą automatycznego trybu, po jego uruchomieniu zazwyczaj wystarczy tylko przepłukać misę o pojemności 4,5 litra.

Monsieur Cuisine Smart w czarnej wersji (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart w czarnej wersji (źródło: Lidl)

Czarny Lidlomix trafi do sklepów sieci

Lidlomix trafia do przyszłego właściciela w zestawie bogatym w kilka funkcjonalnych akcesoriów. Urządzenie dostarczane jest z misą, pokrywką, miarką, ostrzem, a także nasadką do ubijania, koszyczkiem do gotowania ryżu czy zestawem do gotowania na parze.

Monsieur Cusine Smart oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Standardowa biała wersja od kilku lat regularnie trafia do sprzedaży zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Od października klienci mają jednak możliwość zdobycia modeli w limitowanej czarnej odsłonie, która idealnie wpasuje się w nowoczesne pomieszczenia.

Monsieur Cuisine Smart - Lidlomix (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart – Lidlomix (źródło: Lidl)

Lidlomix w czarnej odsłonie był dotychczas dostępny wyłącznie w sklepie internetowym, od 11 grudnia 2023 roku trafi jednak do sklepów stacjonarnych. Co więcej, będzie dostępny o 300 złotych taniej, a więc za 2199 złotych.