Monsieur Cuisine Smart w czarnej wersji (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart w czarnej wersji (źródło: Lidl)

Monsieur Cuisine Smart w nowej odsłonie: premiera odmienionego Lidlomixa

Lidlomix w nowej odsłonie wchodzi na polski rynek. Od 23 października możemy stać się posiadaczami Monsieur Cuisine Smart w stylowej, czarnej wersji. Czy warto zainwestować w pomocnika kuchennego z sieciówki?

Funkcjonalność Lidlomixa

Monsieur Cuisine Smart to świetny produkt ze znanej sieci sklepów, który wprowadza do naszej kuchni mnóstwo wygodnych funkcji. Urządzenie o mocy 1200 W otrzymało dotykowy wyświetlacz o rozmiarze 8 cali, na którym bez problemu znajdziemy odpowiedni dla naszej potrawy tryb lub nawet gotowy przepis. Część z nich można odtworzyć w formie nagrania. Sprzętem da się sterować także głosowo, wykorzystując do tego Asystenta Google.

Pomocnik kuchenny z Lidla otrzymał wiele programów, które nie będą wymagały od użytkownika ręcznego ustawiania parametrów takich, jak czas, temperatura czy prędkość obrotów. W zamian kucharz może wybrać tryby w postaci ważenia, zagniatania, sous-vide, rozdrabniania, gotowania ręcznego, wolnego, na parze, a także jajek, ryżu i wody, smażenia, smoothie, fermentowania czy turbo. Wśród opcji znajdziemy także własne ustawienia oraz wstępne czyszczenie, dzięki czemu po zakończeniu gotowania i uruchomieniu trybu mycia, wystarczy dosłownie wypłukać misę.

Nowa odsłona Monsieur Cuisine Smart

Lidlomix w swoim wyposażeniu otrzymał misę o pojemności 4,5 litra, z maksymalną pojemnością napełnienia 3 litry. Poza tym w zestawie użytkownik otrzymuje pokrywkę z miarką, ostrza, nasadkę do ubijania, wkład do gotowania w postaci koszyczka, a także nasadkę do gotowania na parze z pokrywką i wkładem oraz szpatułkę dopasowaną do misy i ostrzy szpatułkę, która ułatwi dokładne zebranie resztek z brzegów naczynia.

Misa urządzenia zawiera trzy uchwyty, które pozwalają wygodnie unieść naczynie i przelać zawartość. Dość ciekawą opcją jest możliwość dokupienia dodatkowego sprzętu, m. in. nasadki do krojenia i tarcia czy przystawki do sokownika parowego.

Monsieur Cuisine Smart w czarnej odsłonie ma swoją premierę 23 października 2023 roku. Urządzenie można zakupić w sklepie internetowym Lidla za kwotę w wysokości 2499 złotych z dostawą za darmo.