Odkurzacz bezprzewodowy Get5detect (źródło: Dyson)Odkurzacz bezprzewodowy Get5detect (źródło: Dyson)
Odkurzacz bezprzewodowy Get5detect (źródło: Dyson)

Dyson wprowadza na rynek najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy w swojej ofercie

Marka Dyson, znana z produkcji inteligentnych i zaawansowanych technologicznie odkurzaczy, wprowadza do oferty nowy domowy sprzęt. Odkurzacz bezprzewodowy Get5detect, bo o nim mowa, oferuje rozwiązania pozwalające na uzyskanie wysokiego poziomu mocy ssania, która oczyści domowe powierzchnie.

Najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy

Najnowszy odkurzacz bezprzewodowy marki Dyson został wyposażony w silnik Hyperdymium, uzyskujący prędkość obrotową na poziomie 135 tysięcy obrotów na minutę. Dzięki temu model Get5detect zapewnia silną moc ssania, która pozwoli na doskonałe oczyszczenie wielu domowych powierzchni. Poza tym sprzęt ma rozbudowany system filtracji HEPA, jednak nie dotyczy on części urządzenia, a całości, co sprawia, że wydalane powietrze jest maksymalnie oczyszczone.

Sprzątanie domowych powierzchni zostało jeszcze bardziej ułatwione dzięki nowej elektroszczotce Fluffy Optic. Taki osprzęt umożliwia tworzenie niskiego pola świetlnego z zachowaniem podwójnej jasności, z jednoczesnym podświetleniem dwa razy większej powierzchni. Rozwiązanie to opiera się o dopasowany układ optyczny, płytkę drukowaną oraz elementy termiczne.

Wysoka jakość sprzątania

To jednak nie wszystko, co zmieniło się w konstrukcji nowej edycji odkurzaczy bezprzewodowych marki Dyson. Działanie najnowszej technologii ulokowanej w Gen5detect opiera się o udoskonalony interfejs użytkownika. Dzięki temu urządzenie może przesłać powiadomienie, gdy dana powierzchnia została już oczyszczona.

Jest to możliwe dzięki czujnikowi piezoelektrycznemu, którego działanie zależne jest od właściwości akustycznych oraz pomiarów rozmiaru cząsteczek kurzu. Poszczególne pomiary jakości sprzątania są prezentowane w postaci słupków na ekranach LCD, rosnących lub malejących, w zależności od zmiany zawartości zanieczyszczeń.

Odkurzacz bezprzewodowy Gen5detect (źródło: Dyson)
Odkurzacz bezprzewodowy Gen5detect (źródło: Dyson)

Ponadto najnowszy sprzęt został wyposażony w szczotkę szczelinową, która znacząco poprawia zbieranie zanieczyszczeń. Zmianie uległ również przycisk zasilania odkurzacza bezprzewodowego, mający wpływ na sprawne i wygodne sprzątanie, szczególnie, biorąc pod uwagę, że jego masa wynosi 3,5 kilograma. Gen5detect został wyposażony także w pojemny akumulator zapewniający 70 minut ciągłej pracy oraz w pełen monitoring prędkości, mocy i temperatury.

Cena Dyson Gen5detect to 4499 złotych.