(źródło: FIlmBox)
(źródło: FIlmBox)

FilmBox darmowy dla abonentów Canal+. Do kiedy?

Canal+ ruszył z nową promocją, dzięki której posiadacze abonamentu mogą skorzystać z filmów ulokowanych w serwisie FilmBox, a więc dodatkowej biblioteki wideo, za darmo. Opcja ta jest dostępna w serwisie streamingowym Canal+ Online.

Promocyjny dostęp do biblioteki FilmBox

Platforma streamingowa Canal+ powiadamia swoich subskrybentów o możliwości darmowego skorzystania z biblioteki filmów ulokowanych w serwisie FilmBox. Z opcji można skorzystać tylko do końca września, a treści można włączać za pośrednictwem platformy Canal+ online.

Dostęp do kolekcji FilmBox, w której nie ujęto kanałów na żywo, uzyskali abonenci oraz właściciele dekodera 4K Dualbox+, który jest połączony z internetem.

FilmBox darmowy dla abonentów Canal+. Do kiedy?

Czym jest Canal+ Online?

Canal+ jest zaskakująco atrakcyjną i wszechstronną platformą z dostępem do treści na żądanie, ale również kanałów telewizyjnych przez internet – oczywiście nie tylko należących do Canal+. Dostępnych jest kilka pakietów, spośród których można wybierać w zależności od naszych potrzeb.

Podstawowy pakiet, z telewizją na żywo i serialami i filmami, kosztuje 19 złotych miesięcznie, z kolei najdroższy, zawierający pakiet Sport, kosztuje 39 złotych miesięcznie (lub 54 złote miesięcznie z opcją rezygnacji pakietu w każdej chwili).