Promocja (źródło: Sonos)
Promocja (źródło: Sonos)

Głośniki i soundbary Sonos dostępne teraz w promocji

Marka Sonos ruszyła z promocją na swoje głośniki i soundbary. Dzięki niej możliwe jest zaoszczędzenie nawet 25% pierwotnej kwoty. Jakie urządzenia możemy teraz kupić taniej?

Przenośne głośniki w sam raz na letnie wędrówki

Wśród urządzeń Sonos w promocyjnej cenie dostępny jest przenośny, inteligentny głośnik Move. Jego kompaktowy kształt i lekkość sprawia, że użytkownik może zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie, a muzyka może towarzyszyć nam dokładnie tam, gdzie się znajdujemy. Umożliwia strumieniowe przesyłanie różnych treści, także radiowych czy audiobooków.

Głośnik Move (źródło: Sonos)
Głośnik Move (źródło: Sonos)

Sterowanie tym sprzętem odbywa się w oparciu o aplikację Sonos, przy użyciu głosu czy Apple AirPlay 2 oraz Bluetooth. Ładowanie można realizować dzięki wygodnej indukcyjnej podstawce, a jego obudowa zapewnia odporność na poziomie IP56.

Dostępny jest w kolorze czarnym i szarym za kwotę pomniejszoną o 550 złotych, czyli w cenie 1549 złotych, zamiast 2099 złotych.

W promocyjnej ofercie producent umieścił także lekkie, przenośne głośniki Roam i Roam SL, które idealnie sprawdzą się w terenie. Wersja Roam dostępna jest w kolorze czarnym i białym, a wersja SL pozwala wybierać aż w pięciu gamach kolorystycznych – czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Urządzenia te są wodoodporne, cechuje je klasa szczelności IP67, a ich cena jest obniżona o 240 złotych. Roam można teraz kupić za 709 złotych, natomiast wersja SL powiązana jest z kwotą 609 złotych.

Promocja (źródło: Sonos)
(źródło: Sonos)

Soundbary Sonos w lepszych cenach

Wśród urządzeń dostępnych w promocyjnej cenie znalazły się także soundbary, dedykowane dla kina domowego, a wśród nich można wymienić m. in. Arc. Pozwala on na jeszcze lepsze doświadczenia, płynące z oglądanych treści, gwarantując przy tym realistyczne i przestrzenne dźwięki w technologii Dolby Atmos.

Jego cena wynosi teraz 3749 złotych, zamiast 4699 złotych.

Innym soundbarem tej marki, który warto teraz wziąć pod uwagę przy zakupach, jest Beam drugiej generacji. Urządzenie to dostępne jest w bieli oraz czerni i pozwala na wzbogacenie rozrywki, zarówno jako część domowego centrum rozrywki, jak i odtwarzania muzyki.

Jego cena wynosi teraz 2049 złotych, zamiast 2599 złotych.

Sonos objął promocją także niewielki, kompaktowy soundbar Ray, który dostępny jest o 280 złotych taniej, czyli za kwotę 1119 złotych, a także mocny Sub trzeciej generacji dostępny teraz za 3349 złotych, zamiast 4199 złotych.

Promocja trwa od 26 maja do 11 czerwca, a skorzystać z obniżonych cen można bezpośrednio na stronie producenta oraz w wybranych sklepach elektronicznych.