Gymera, źródło: Gymera
Gymera, źródło: Gymera

Gymera – domowa siłownia ze zdalnym trenerem

Urządzenie Gymera to sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do siłowni i ćwiczeń, tym samym formy dla siebie i swojego ciała. Ta inteligentna domowa siłownia to kompaktowa maszyna, która dba nie tylko o trening siłowy, ale również o zapewnienie użytkownikom rozrywki.

Domowy fitness z urządzeniem

Maszyna Gymera jest wyróżniającą się formą uprawiania domowego fitnessu, który nie opiera się o nudne i powtarzalne zestawy ćwiczeń, ale o tryby treningu w formie gry, dzięki czemu samo wykonywanie określonych form gimnastyki nie jest przykrą koniecznością, a formą rozrywki.

Gymera, źródło: Gymera
Gymera, źródło: Gymera

Zestaw ćwiczeń zostaje dobrany w taki sposób, aby realne było maksymalne wzmocnienie siły i sprawności przez zastosowanie skutecznych treningów.

Kompaktowa maszyna, która dostosuje się do użytkownika

Gymera to kompleksowa forma siłowni, która przybrała formę 27-calowego wyświetlacza HD 4K. Działanie urządzenia opiera się o programy stworzone z udziałem ekspertów. Sterowanie możliwe jest z użyciem głosowych komend. Możemy stale śledzić swoje postępy oraz przeglądać historię wykonywanych ćwiczeń.

Urządzenie jest na tyle kompaktowe, że można je bezproblemowo złożyć, nie jest więc konieczny stały montaż na powierzchni ściany. Maszyna została wyposażona w zestaw inteligentnych akcesoriów oraz kamerę, dzięki którym możliwa jest realizacja wielu różnych ćwiczeń.

Do akcesoriów należą między innymi regulowane ramiona czy też cyfrowy system obciążników o maksymalnym oporze o masie nieco ponad 80 kg, co daje możliwość dostosowania i skonfigurowania urządzenia dla każdego użytkownika. Możliwe jest także złożenie podnóżka, który jeszcze bardziej urozmaica wykonywane rodzaje ćwiczeń.

Gymera, źródło: Gymera
Gymera, źródło: Gymera

Domowa siłownia zapewnia dostęp do wielotygodniowych programów, opracowanych wraz z przewodnikiem, a także pozwala działać w czasie rzeczywistym. Inteligentna forma umożliwia wprowadzenie systemu motywacji czy też sesji facetime. Maszyna zawiera również zestawy gier, jak widać na nagraniach, w formie wioślarstwa czy też wyścigów.

Całość systemu można samodzielnie złożyć i dostosować, a także przestawiana w zależności od potrzeb. Gymerę będzie można kupić już 8. grudnia na Kickstarterze.