Grzejnik Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)
Grzejnik Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)

Nowy inteligentny grzejnik AENO – uruchomisz go głosem

Firma AENO, znana z ogromnego portfolio inteligentnych urządzeń domowych, wprowadza kolejny „sprytny” sprzęt. Jest nim grzejnik LED AENO Premium Eco Smart, który łączy się z siecią Wi-Fi, na bieżąco monitoruje zużycie energii oraz może być sterowany głosowo.

Sposoby na dogrzanie pomieszczeń

Nadeszła chłodna jesień, najwyższa więc pora rozejrzeć się za urządzeniami, które w kryzysowych sytuacjach dogrzeją nasze pomieszczenia. Choć rynek oferuje różnego rodzaju termowentylatory, grzejniki czy promienniki, często nie zapewniają nic więcej od miejscowego komfortu cieplnego. Co więcej, tego typu rozwiązania nie zawsze są dobre dla naszego zdrowia oraz domowych murów, a jednocześnie mogą stać się odpowiedzialne za wysokie rachunki za energię elektryczną.

Grzejnik Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)
Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)

Dlatego też wielu z nas przegląda rynek w poszukiwaniu inteligentnych oraz ekologicznych rozwiązań, które nieco ogrzeją nas czy pomieszczenia i jednocześnie nie zrujnują naszego domowego budżetu. Jedną z firm, oferujących tego typu urządzenia grzewcze jest firma AENO, która wprowadziła na rynek nowy grzejnik wysokiej klasy.

Inteligentny grzejnik sterowany głosowo

Grzejnik LED AENO Premium Eco Smart otrzymał LEDowy wyświetlacz oraz cztery przyciski, umożliwiające sterowanie sprzętem. Na ekranie mogą ukazywać się parametry takie, jak temperatura aktualna w pomieszczeniu oraz ustawiona przez użytkownika. Do dyspozycji użytkownika oddano guzik SMART, który uruchamia tryb ekonomicznego ogrzewania. Domownicy mogą samodzielnie dostosowywać niższe lub wyższe temperatury, w zależności od aktualnych potrzeb.

Grzejnik Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)
Premium Eco Smart LED (źródło: AENO)

Sprzęt może być sterowany nie tylko z poziomu przycisków, ale również za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą także skorzystać z poleceń głosowych. Grzejnik łączy się z domową siecią Wi-Fi, monitoruje bieżące zużycie energii, a także zintegruje się ze znanymi platformami inteligentnego domu takimi, jak Google Home czy Amazon Alexa.

Urządzenie otrzymało cienką konstrukcję, ma nowoczesny design, dzięki czemu wpasuje się w każdy rodzaj pomieszczenia. Grzejnik AENO Premium Eco Smart dostępny jest w błyszczącej bieli, perłowej czerni, a także szlachetnej szarości. Jego cena w polskich sklepach wynosi około 1300 złotych.