Pisarz Jakub Ćwiek wypuścił kolejną propozycję literaturową z serii o Drelichu. Ta książka jednak różni się od pozostałych, gdyż przybrała zupełnie inną formę. Interaktywne słuchowisko pozwala wybrać słuchaczowi dalszy przebieg wydarzeń.
Nowy wymiar literatury nadchodzi
Jakub Ćwiek jest autorem ponad trzydziestu książek, w tym również cyklu powieści sensacyjnych z domieszką thrillera, których głównym bohaterem jest Drelich. Najnowsza propozycja autora „Drelich. Prosto w splot” oraz „Drelich. Nim braknie tchu” nie jest kontynuacją poprzednich książek, a opowieścią o wydarzeniach sprzed powyższych historii.
Dotychczas tradycyjne propozycje tego pisarza właśnie ewoluowały w opracowanie zupełnie nowego rodzaju literatury, wykorzystującego zaawansowane technologie. Interaktywne słuchowisko „Drelich. Bad Luck” jest sposobem na jeszcze większe zaangażowanie słuchaczy przez wprowadzenie do fabuły elementów gry. Dzięki temu odbiorcy są w stanie realnie wpłynąć na przebieg fabuły powieści.
Produkcja audio zaangażowała wiele znanych postaci, takich jak Grzegorza Daukszewicza, pełniącego rolę tytułowego Marka Drelicha, a także Edytę i Cezarego Pazurę, Filipa Kosiora, Przemka Corso, Janusza Zadury, Kamila Prubana oraz Marcina Kardacha.
Interaktywne słuchowisko, czyli wpływ odbiorcy na przebieg wydarzeń
„Drelich. Bad Luck” odmienia dotychczasowe i tradycyjne możliwości odbioru literatury za pomocą audio. Interaktywne słuchowisko pozwala na przekroczenie granic tradycyjnej książki, dając słuchaczom możliwość wyboru kolejnych sytuacji, z jakimi boryka się tytułowy bohater. Powieść proponuje wiele różnego rodzaju zakończeń, uzależnionych wprost od osoby słuchającej.
Jak twierdzi autor produkcji „Drelich. Bad Luck”, to nowe rozwiązanie jest szansą na oddanie odpowiedzialności w ręce odbiorcy. Technologiczne rozwiązanie otwiera przed nami zupełnie inny wymiar literatury, w której mamy realny wpływ na płynną interakcję słuchaczy ze stworzonym dziełem.
Interaktywne słuchowisko jest już dostępne w aplikacji PulpUp, zarówno w wersji audio, jak i w formie ebooka.