Kamera Logitech Sight AI - przyjemniejszy wymiar wideokonferencji

Kamera Logitech Sight AI – przyjemniejszy wymiar wideokonferencji

Nowość firmy Logitech daje domowym pracownikom poczucie, że są słyszani oraz widziani jak pozostałe osoby siedzące przy stole konferencyjnym w biurze. Logitech Sight to nowy system wielokamerowy, wspomagany sztuczną inteligencją, który rejestruje spotkania w taki sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Globalne wydarzenia doprowadziły nas do momentu, w którym praca zdalna oraz hybrydowa stała się normą. Niestety, spora część pracowników nadal nie czuje się w pełni zaangażowana w cały proces rozmowy podczas projektu. Tutaj z pomocą przychodzi system Logitech Sight, który przyczyni się do wyeliminowania tego problemu.

Nowy system kamer sprawia, że zdalni uczestnicy spotkania są niejako umieszczeni przy stole konferencyjnym, aby w równym stopniu mogli angażować się w dyskusję i mieć wyraźny widok na wszystko, co dzieje się w pomieszczeniu. Takim sposobem każdy z uczestników otrzymuje pełen kontekst spotkania niezależnie od miejsca, w którym się znajduję.

Logitech Sight (źródło: logitech)
Logitech Sight (źródło: logitech)

Jak to działa?

W jaki sposób Logitech Sight sprawia, że ​​wideokonferencje są bardziej sprawiedliwe dla wszystkich? Dwie dodatkowe kamery 4K umieszczane są podczas spotkania na stole, przy którym odbywa się konferencja. Kamery te bezproblemowo współpracują z kamerą Rally Bar lub Rally Bar Mini z przodu pomieszczenia, tworząc więcej perspektyw i zawsze właściwe perspektywy.

Przy wykorzystaniu algorytmu sztucznej inteligencji kanały zostają połączone z funkcjami Smart Switching oraz Right Sight w celu eliminacji potrzeby dokonywania wyborów przez użytkownika lub ręcznego sterowania.

Kamera Logitech Sight AI - przyjemniejszy wymiar wideokonferencji

Nowy wymiar meetingów

Poprzez integrację platform wideokonferencyjnych, takich jak Zoom czy Google Meet, kamera jest świetnym partnerem do korzystania z Zoom Smart Gallery oraz dynamicznego widoku z Microsoft Teams. Funkcje układu spotkań sprawiają, że zespoły IT mogą mieć pewność co do gotowości technologii na przyszłość.

Logitech Sight jest bardzo prosty w instalacji oraz zawiera wiele mocowań. Zarządzanie okablowaniem jest zintegrowane w taki sposób, aby ułatwić przestrzeń współpracy zespołom IT.